Doctor Brew Sinem IPA
Doctor Brew Sinem IPA
Doctor Brew Sinem IPA
% alk. 6.2
Blg 16.0
IBU 71
brak koduaddbarcode
ulubione: 4
cena: 8,30 zł

To ja. Sinem IPA. Tańczę na powierzchni unoszącego się bąbelka. Z pełnym wdziękiem wzbogacam każdą kroplę tego przepysznego piwa, roznosząc obłędnie niesamowity aromat. Następnie z gracją pikuję w dół, by znów unieść się do góry. Czas płynie, a ja nieprzerwanie odprawiam swój taniec. Jeśli będziesz miał szczęście, to zobaczysz mnie w sączących się promieniach. Jeśli nie, nic straconego. Dziś wieczorem śpiewam w ogrodzie.

Składniki: woda; chmiel: EXP 431; słód: Pale Ale; drożdże.
Dodał: Brajan36 - 2016-05-15 20:32:18

oceny Oceny

Użytkownicy 6,42 / ilość: 26
Goście 9 / ilość: 3
średnia6,69 / ilość: 29

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2017-02-11 13:43:39
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się, zostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza piaskowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste, na powierzchni unoszą się drobinki drożdżowe. W zapachu przyjemne nuty kwiatowe i owocowe ( truskawka, melon, arbuz), czysta słodycz. W smaku natomiast ta owocowa słodycz miesza się z solidną porcją cytrusowej, zalegającej goryczki tworząc ciekawy efekt finalny, kwiaty nadal wyczuwalne na podniebieniu, słabsza kontra kwaskowa, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel od browaru Doctor Brew, etykieta jak większość w ich stylu, ze srebrną wstawką i jak na nich delikatnym szaleństwem w postaci subtelnej grafiki, w miarę dobrze opisana. Warka 30.04.2017. Piwo to przypomina mi Galaxy Ipę z tegoż browaru, nawet ekstrakt i woltaż ma identyczny, choć jest bez dwóch zdań lepiej ułożone. Występuje tutaj większy balans pomiędzy słodyczą a goryczką, która nie przytłacza już tak bardzo jak w wersji z chmielem Galaxy. Solidna 7 z mojej strony, porządna IPA, co tu się rozpisywać, ciekawy chmiel, a co za tym idzie niespotykane aromaty, dla ciekawych pozycja obowiązkowa.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Brodzisław
starstarstarstarstar
2017-02-01 23:57:53
Kolor bursztynowy, zmętniony. Widok szpecą farfocle ? drobiny chmielu zawieszone w płynie. Piana jasna z drobniutkich pęcherzyków, opadając do minimalnej warstwy, zostawiła ślad na szkle.
Aromat lekko słodowy, nad którym górują nuty chmielowe: cytrusowe, słodszego typu: brzoskwinia, mango i b. wytrawne w stylu cytryna, melon a na finiszu czuć ziemisto-ziołowe nuty.
W smaku ponownie czuć bazę słodową, i od pierwszego łyku wchodzi wyraźna goryczka ziołowo-cytrusowa. Chmielowa przyprawa na poziomie pomiędzy średnim a wysokim gra tu pierwsze skrzypce i tylko częściowo jest kontrowana nutami biszkoptowymi i zbożowymi. Całość dopełnia spore wysycenie jak na IPA i leciutko wyczuwalny alkohol.
Swoje robi tu nowy chmiel, dzięki któremu piwo w zapachu nie jest słodką IPA ? sripa. Smak już tak nie wywołuje euforii ale to wciąż solidny wytwór doktorków
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 7, zapach: 9, wygląd: 9 )
awatar
cycu_jeden
starstarstarstarstar
2016-08-13 00:42:20
Barwa ciemnożółta, mętne. Piana biała, wysoka lecz nierówna, trwała, po dłuższym czasie opada do kilkumilimetrowej warstewki, pozostawia wyraźne ślady na szkle. Aromat bardzo intensywny, wyraźnie czuć owoce (mango, leśne maliny, morelę, brzoskwinię) i żywicę. W smaku orzeźwiające, znakomita chmielowa goryczka świetnie skontrowana słodem jęczmiennym. Wysycenie wysokie, alkohol lekko wyczuwalny, delikatnie rozgrzewający.
oceny Oceny użytkownika:
10 ( smak: 10, zapach: 10, wygląd: 9 )
awatar
Marianek
starstarstarstarstar
2016-05-19 19:34:25
Ciekawy profil chmielowy. Aromat słodki z białymi owocami, tradycyjna niezbyt dobra podstawa słodowa. Smak: dominacja owoców, minimalnie leśne nuty. goryczka odczuwalna na średnim poziomie typu grejpfrutowego, nie zalega. Leciutko kwaskowe. Dobrze sie pije, ale nie pozostawia silnego wrażenia,
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 7, wygląd: 8 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.