Doctor Brew Galaxy IPA
Doctor Brew Galaxy IPA
Doctor Brew Galaxy IPA
% alk. 6.2
Blg 16.0
IBU 71
brak koduaddbarcode
ulubione: 3

Do produkcji tego nietuzinkowego piwa wykorzystaliśmy całe szyszki chmielu. W oparciu o nasze autorskie rozwiązanie, lupulina czyli esencja szyszek została rozpuszczona w tym piwie w zupełnie nowatorski sposób. Chcieliśmy aby piwo było jak najświeższe, a jego aromat bogaty i rześki. Jego profil ma zachwycać wysublimowaniem Galaxy SHIPA to elegancja w kulturze kraftu.
Dodał: Shinodin - 2017-01-17 19:29:09

oceny Oceny

Użytkownicy 7,33 / ilość: 9
Goście 9 / ilość: 2
średnia7,64 / ilość: 11

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość
2017-05-01 11:00:57
Piwo gęste ciężkie ciekawe. Powtórzę na pewno. Goryczka długa co pasuje do charakteru tego piwa. Jak dla mnie takie uczciwe 7/10 ale piwo na pewno mocno polaryzujące i nie zdziwi mnie rozstrzał ocen od 1 do 10 ;)
awatar
Thesloma
starstarstarstarstar
2017-04-27 19:29:45
Takie słodko-goryczkowe piwo. Słodyczy nie potrafię porównać za bardzo , po prostu gładka słodycz , pije się lekko to piwo , a pod koniec języka pozostawia niczym ślimak śluz gorycz.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
Brajan36
starstarstarstarstar
2017-04-22 21:18:10
Cena:8,50
Warka:01/07/2017

Barwa: zmętnione wyraźnie ciemne złoto

Piana: gęsta , lekko przybrudzona , ładny lacing , jak napisał kolega Lukas85 piana i piwo 50/50

Aromat : z butelki : cytrusy oraz słodkie owoce tropikalne ; ze szkła: jak i w butli owocowo , słodkawo , oczywiście robotę robi Australijski Galaxy oraz muszę przyznać że lubie ten chmiel , aromaty trochę przypominające mi chmiel Polaris jakby nawet lekka nuta miętowa która ( być może to błedne) daje rześkości ;

Smak: początkowo taka jałowa ale później fest goryczka , nasycenie nie wysokie , słodkość zabija goryczka , trochę taka żywiczno-słodka ale później staje się bardzo słodka zapełniająca ;

Dawno nie piłem nic może nie nowego a nie próbowanego przeze mnie i ogólnie mam dobre wspomienia z tym browarem jednak Galaxy IPA to jakoś tak średnio wypadło choćby na tle Polarisa czy Molly
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 10 )
awatar
lukas85
starstarstarstarstar
2017-03-24 16:04:15
Piana zasługuje na uwagę, pół szklanki piwa, pół piany, w dodatku opada wyjątkowo wolno, jest gęsta i zbita, tworzy ładny lacing na ściankach szkła. Kolor miodowy zmętniony. Zapach, tu niestety brakuje intensywności, zdecydowanie mocno trzeba się nawąchać aby coś wyczuć, typowe dla stylu nuty owocowe, słodowe. Smak jest wyrazisty, słodki przede wszystkim, goryczka zdecydowana i mocna, ale nie gra tu pierwszej roli, słodycz nieco zalepia po dłuższym picu. Mam wrażenie, że nieco alkohol przebija się w tle, co obniża tempo degustacji. Niezłe, ale jakby nie ułożone.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 5, wygląd: 9 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.