Doctor Brew BEfREE
Doctor Brew BEfREE
Doctor Brew BEfREE
% alk. 0.5
Blg 8.0
IBU 16
brak koduaddbarcode
ulubione: 1

Piwo uwarzone przez Browar Doctor Brew z Wrocławia w Browarze Czarnków. Jest to pierwsze w Polsce piwo bezalkoholowe uwarzone przez browar kraftowy. Oficjalna premiera BEfREE miała miejsce 24 czerwca 2016 podczas festiwalu Hevelka w Gdańsku.

Pierwszy raz zaobserwowały je indiańskie plemiona Południowej Afryki. Bezalkoholowe, jako gatunek stadny zazwyczaj przemieszcza się grupami.
Ze względu na swą lekkość i orzeźwiające uosobienie, doskonale nadaje się wszędzie tam, gdzie okoliczności natury faworyzują łagodniejsze osobniki. Ponieważ są bardzo towarzyskie, to z największą przyjemnością otwierają się przy lunchowych rozmowach, a ich piękny zapach jeszcze bardziej zachęca osobniki do bliższych interakcji.
Be Free to z indiańskiego rozkoszność.

Piwo jasne, dolnej fermentacji, niepasteryzowane, niefiltrowane
Składniki: woda, słody (Pilzneński, Karmelowy), chmiele (Ella™, Centennial), drożdże
Dostępne w butelkach bezzwrotnych o pojemności 500 ml.
Dodał: piwosz92 - 2016-06-23 11:59:32

oceny Oceny

Użytkownicy 6,63 / ilość: 19
Goście 7,6 / ilość: 5
średnia6,83 / ilość: 24

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
pysio
starstar
2017-06-23 17:07:55
Jak to nasze Polskie piwo, niczym nie zachwyca. Wygląd słaby, zapach i smak trudno powiedzieć. Raczej słabe piwo...
awatar
jover
starstarstarstarstar
2017-06-08 18:36:14
Całe dwa kufle piany. Nawet się odgazowac nie dało, mimo że stało w lodówce, Przy delikatnym otwarciu jak strzeliło, myślałem że to zamach terrorystyczny taki huk
awatar
ekoman69
starstarstarstarstar
2017-06-01 15:54:00
Co to w ogóle jest? Kupiłem na spróbowanie i w trakcie otwarcia część wyleciała górą - tak było nagazowane. Jak chciałem wlać do szkła, to od razu robiła się cała szklanka piany. Z butelki też nie można było wypić, bo gaz nosem wychodził i człowiek się mało nie udusił. Coś tu nie wyszło. Za dużo drożdży się w butelce nie wiedzieć czemu znalazło. Nie dało się tego wypić nawet po odgazowaniu. Za pianę 10, za resztę 0. Nie daję oceny, bo to jakiś wypadek przy pracy. Warka 11.12.2017.
awatar
bezi2612
starstarstarstarstar
2017-06-04 11:45:08
Miałem to samo...gazu tyle że nie wiedziałem czy miałem wadliwą sztukę czy coś...Jednak w smaku jad dla mnie nie było takie złe, jak na piwo bezalkoholowe było całkiem przyzwoite...ale ten gaz przyćmił do tego stopnia to piwo że własnie musiałem je odgazować i dopiero potem skonsumować.
Pozdrawiam!
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2017-04-07 23:13:10
Piana drobno i gruboziarnista, słabej jakości, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się, lacing praktycznie zerowy. Barwa ciemniejsza słomkowa, nie do końca klarowne i przejrzyste, nieznacznie zmętnione. W zapachu nuty charakterystyczne dla piw bezalkoholowych, zdecydowane słodowe klimaty. W smaku przesłodkie z ryżowym aromatem, sam słód bez śladu choćby goryczki, chyba, że gdzieś daleko daleko w tle, ale generalnie jest typowo bezalkoholowo, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Doctor Brew, etykieta nietypowa dla doktorów, w jasnej kolorystyce z zielonym akcentem, w miarę dobrze opisana. Warka 08.2017. Zdecydowanie nie jest to najlepsze piwo bezalkoholowe jakie piłem, prawdę powiedziawszy jest to jedno z tych które smakowały mi najmniej....słodkie bez jakiegokolwiek przełamania chmielowego, tylko ten męczący posmak. Oj spodziewałem się czegoś lepszego dla kierowców. Nie dam więcej niż 5 z minusem, ledwo wymeczylem butelkę .
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 5 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.