Doctor Brew Azacca Single Hop IPA
Doctor Brew Azacca Single Hop IPA
Doctor Brew Azacca Single Hop IPA
% alk. 6.2
Blg 16.0
IBU 71
brak koduaddbarcode
ulubione: 12

Warzone przez Browar Kontraktowy Doctor Brew w browarze Bartek z miejscowości Cieśle z gminy Gołuchów. Ten browar kontraktowy powstał w roku 2013 za sprawą Łukasza Lisa i Marcina Olszewskiego. Przebojem wkradł się na polski rynek piw rzemieślniczych, tworząc wiele nietuzinkowych, zazwyczaj mocno nachmielonych piw. Legenda mówi, że co kilka pokoleń, w okolicy równika, dzieje się niewytłumaczalne zjawisko- wszystkie drzewa owocowe obradzają w owoce Azacca, a ziemia wokół tych drzew jest sucha i spękana. Owoc ten jest tak aromatyczny, że jego woń daje się wyczuć nawet z kilkuset metrów. Gdy sprzyja wiatr, rozległe sady zalewają miasta intensywnym zapachem owoców, doprowadzając ich mieszkańców do utraty zmysłów. Podobno dawniej mężowie zamykali swoje żony w klatkach i karmili wyłącznie Azacca. Podobno są i tacy, którzy się piwem z Azacca nacierali... Podobno. Single Hop IPA uwarzone z chmielem Azacca. Skład: woda, słód Pale Ale, chmiel Azacca, drożdże.
Dodał: Misza89 - 2015-07-22 09:32:33

oceny Oceny

Użytkownicy 7,65 / ilość: 84
Goście 8,13 / ilość: 8
średnia7,7 / ilość: 92

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
prisoner
starstarstarstarstar

2017-04-20 21:26:18
Dobre piwko fajny aromat owocowy nuta gruszki w smaku na początku podobnie i ziołowe akcenty. Mnie podeszło goryczka fajna, delikatna, troszkę zalega.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
Thesloma
starstarstarstarstar

2017-03-30 00:33:39
Świetne piwo , goryczka niby 71 IBU choć nie zalegająca , ciekawy , inny cytrusowy posmak , takie jakby bardziej mętne owoce , takie mniej orzeźwiające niż cytryny , limonki a takie grejpfruty. Bardzo pijalne , goryczka nie nachalna i nie metaliczna czy niczym zielsko. Bardzo dobre piwo polecam spróbować.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2016-09-07 19:25:19
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się, śladowy lacing. Barwa ciemniejsza miodowa, nieźle zmętnione, nieprzejrzyste i nieklarowne, na powierzchni unoszą się drobinki drożdżowe. W zapachu nietypowe nuty kwiatowe i owocowe. W smaku to samo ciekawy aromat ma chmiel azacca, owoce, lecz nie cytrusy, dobra kontra słodowa, goryczka bardzo subtelna, brak kontry kwaskowej, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od Doctora Brew, etykieta w ich stylu, w czarno-żółtej kolorystyce, te kolory dobrze ze sobą współgrają. Mój pierwszy kontakt z chmielem Azacca wypada całkiem pozytywnie, ciekawe, nowe, owocowe doświadczenie, nie jest to może smak, który jakoś bardzo mi podpasował, ale na pewno nie ma tu nudy, dlatego też oceniam tego single hopa na 7.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
slon-92
starstarstar

2016-04-30 17:26:57
Średnia piana, drobnopęcherzykowa, utrzymująca się do samego końca. Aromat cytrusowo-owocowy, bardzo słodkawy. W smaku dokładnie to samo, do tego dochodzi goryczka, której dałbym jednak mniej niż 71 IBU. Może to przez tę słodycz, która skutecznie obniża goryczke ;)
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 9, zapach: 8, wygląd: 8 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.