Dinaburg
Dinaburg
Dinaburg
% alk. 5.2
Blg 12.0
4750304000270addbarcode

W 1275 roku na brzegu rzeki Daugava została zbudowana twierdza Dinaburg, dając początek warzenia pierwszego piwa Daugavpils. Tradycyjne jasne piwo z delikatnym posmakiem chmielowej goryczki. Wyprodukowane z ekologicznie czystych, naturalnych surowców i wody artezyjskiej. Receptura trunku była opracowywana z początkiem powstania twierdzy.
Dodał: tomucho77 - 2017-08-01 08:41:28

oceny Oceny

Użytkownicy 4,33 / ilość: 3
Goście 8 / ilość: 1
średnia5,25 / ilość: 4

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar
2018-08-21 23:25:10
Wygląd: kolor głęboki bursztyn, znów Cushing (jak to przy łotewskich), piana zero
Zapach: dramat, owoce (jabłka) z gotowanymi warzywami
Smak: tu mamy smak, nie jest wodą, jak reszta łotewskich, ale kto wie, czy nie wolałbym wody, słodko-kwaśne, papierowe, lekko warzywne piwo, smakujące najtańszy polski strong lager warzony dla jakiegoś marketu, bez dwóch zdań, Łotwa to jest najbardziej gówniany pod względem piwa kraj w Europie.
oceny Oceny użytkownika:
2 ( smak: 2, zapach: 1, wygląd: 3 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2018-05-03 13:04:30
Piana nie do końca biała, drobno i gruboziarnista, wątpliwej jakości, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca szczątkową formę lacingu na ściankach szkła. Barwa ładna, ciemniejsza bursztynowa, klarowne i przejrzyste brak widocznych śladów zmętnienia. W zapachu nuty karmelowe i landrynkowe, drożdżowe klimaty, trochę zboża oraz podbudowy słodowej. W smaku słodkie z lekkim metalicznym akcentem, landrynka obecna na kubkach smakowych, goryczka doprawdy znikoma, drożdże potwierdzają swoją obecność, słaba kontra kwaskowa, dużo karmelu, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły złoty, etykieta w beżowej kolorystyce, solidnie i klasycznie wykonana graficznie. Warka 08.07.2018. Słodkie, niepasteryzowane piwo rodem z Łotwy. Niespecjalnie wybitny wyrób, sporo landrynki i drożdży, pijalność stosunkowo niska, tak samo jak efekt orzeźwienia. Po ogrzaniu ciężko dopić całą butelkę, jestem w stanie zaproponować maksymalnie 5 z plusem, jakość nieadekwatna do ceny.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.