Delirium Christmas (Noël)
Delirium Christmas (Noël)
Delirium Christmas (Noël)
% alk. 10.0
brak koduaddbarcode

Delirium Christmas znane też jako Delirium Noël to piwo w stylu Belgian Strong Ale z dodatkiem przypraw dodawanych w piwach świątecznych. Piwo o średnio przezroczystym, bursztynowym kolorze z obfita jasną pianą, która pięknie oblepia pokrywę szkła. W zapachu ciemne owoce i chlebowy aromat. W smaku lekka kwaskowatość (bardzo pozytywna), owoce takie jak: daktyle, rodzynki i figi. Nuty przypraw, która nadają charakteru temu piwu świątecznemu.
Dodał: Kizior - 2014-12-22 11:34:04

oceny Oceny

Użytkownicy 7,5 / ilość: 4
Goście 0 / ilość: 0
średnia7,5 / ilość: 4

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Marianek
starstarstarstarstar
2017-09-18 13:02:03
Belgijski tripel w wersji świątecznej. Kolor bursztynowy. Piana wyszła bardzo mocna, a z butelki gashing. Aromat ? bardzo owocowy, karmelowy, troszeczkę stajenny. Ze szkła przypomina świąteczny placek śliwkowo-rodzynkowy plus leciutko nuta stajenna. Smak nie robi szału, jest dość słodko, mamy sporo owoców w tym suszonych, lekko daje toffi, oraz drożdżowe owoce. Przypraw jak dla mnie za mało, bo spodziewałem się więcej po wersji świątecznej, Alkohol niemal nie wyczuwalny, a jest go 10 procent.
Dla mnie bardzo dobry tripel, ale jak na świąteczna wersję za mało przyprawowy.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 9 )
awatar
lukas85
starstarstarstarstar
2014-12-21 01:48:55
Moje czwarte piwo wieczoru 20/21.12.2015 (trzecie było Szałpiw/Pracownia Piwa NO 3, ale nie ma w katalogu, więc nie dodam opisu). Piwo degustowałem, jako jedno z kilku w lokalu Kufle i Kapsle, ale tylko to udało mi się jako tako zapamiętać, alkohol za bardzo dał się we znaki (szybkie tempo picia), więc wrażenia trochę przytłumione. Zapach jest mocno owocowy, czuć wiśnie, słodkie czerwone owoce, banan, estry. W smaku piwo bardzo mocno słodowe, syropowate, alkohol mimo 10% niewyczuwalny, ale czuć tą moc w smaku, jako wysokie wysycenie i rozgrzewanie w przełyku. Szkoda, że nie byłem w pełni zmysłów, by lepiej ocenić to piwo, ale mimo wszystko nie było to coś za czym przepadam, choć kolejne piwo zaliczam do wypitych.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 7, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.