Deer Bear Blend Battle Vol.1
Deer Bear Blend Battle Vol.1
Deer Bear Blend Battle Vol.1


Uwarzone przez Browar Deer Bear.
Uwielbiamy eksperymentować! Kiedyś rzuciliśmy się na gose z morelą, limonką, solą. Wydawało nam się to hardkorem. Potem do kotła dodaliśmy makaron, wodorosty kombu, kolendrę, imbir i trawę cytrynową tworząc Yam Yam Ramen. Znowu o krok dalej. To wszystko to jednak preludium do jeszcze większej batalii. Powitajcie nową serię - Blend Battle. Pierwsza runda to White India Pale Gose. Połączenie tego co najlepsze w obu naszych klasykach. Sprawdźcie kto wygrał walkę - Panda czy uroczy niezdarny misio w żółtym kombinezonie?
Premiera w kegach podczas Silesia Beer Fest IV (23-24 marca 208 w Katowicach).
Jest to zupełnie nowe piwo z użyciem wszystkich dodatków wykorzystanych w dwóch wcześniejszych.
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2018-04-17 10:46:28

oceny Oceny

Użytkownicy 8,15 / ilość: 13
Goście 9,5 / ilość: 2
średnia 8,33/10 / ilość: 15

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2018-04-17 21:30:28
Piana biała biała drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca szczątkowy lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, stosunkowo mocno zmętnione nie do końca klarowne i przejrzyste. W zapachu słodka morela, imbir, nuty pszenne, lekka żywica, cytrusy oraz owoce. W smaku słodycz połączona z solą i kwasowością, goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, słodka morela, dobra kontra kwaskowa, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel od browaru DeerBear etykieta w pomarańczowej kolorystyce, świetnie wykonane graficznie, wyczerpująco opisana. Warka 21.05.2019. Ciekawe połączenia smakowe słony słodki i kwaśny w jednym, a przy okazji jest to dobrze zbalansowane. Miks White IPA ze słonym gose oraz słodką morelą dał ciekawy efekt. Gładka faktura, nie wyczuwam natomiast nic z Azji i zapowiadanego ramenu. Mocna 7 ode mnie za coś innego, nowego, świeżego, czekam już na kolejne wyroby z serii Blend Battle.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
ekoman69
starstarstarstarstar

2018-04-08 18:59:13
Barwa bursztynowa, lekko mętne. Piana bardzo słaba, szybko znika. Zapach piękny, owocowy, głównie dojrzała śliwka. W smaku ciekawe, lekko kwaskowe z wyraźnymi akcentami owocowymi cytryny, śliwki, mango i malin. Goryczka prawie niewyczuwalna. Wysycenie niskie. Ciekawa propozycja. Warka 21.05.2019. Kupione w sklepie alkoholowym za 8,50 zł.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010