Deer Bear Yellowstone
Deer Bear Yellowstone
Deer Bear Yellowstone
% alk. 5.8
Blg 15.0
brak koduaddbarcode

Yellowstone to nasza interpretacja stylu American IPA. Połączyliśmy intensywne chmielenie na każdym etapie produkcji piwa z drożdżami o mocno owocowym profilu. Wszystko po to by uzyskać jak najbardziej soczyste i pełne smaku piwo.
Dodał: risik - 2017-04-07 20:53:37

oceny Oceny

Użytkownicy 6,93 / ilość: 14
Goście 6,67 / ilość: 6
średnia6,85 / ilość: 20

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2017-10-13 22:04:40
Czuję się baaaardzo oszukany. Na etykiecie jest wyraźne wskazanie, że to piwo jest zdecydowanie bardziej goryczkowe, niż słodkie. A w rzeczywistości jest mega słodkie, a goryczki to ja w nim prawie żadnej nie wyczułem. Dla mnie bubel, a 9 zł uważam za stracone.
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2017-08-07 23:24:33
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, wątpliwej jakości, cienkim wianuszkiem okalająca ścianki szkła, wysoka na około pół centymetra, dość szybko opadająca, lacing zerowy. Barwa ciemniejsza miodowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste, na powierzchni unoszą się drobinki drożdżowe. W zapachu mocne nuty karmelowe i żywiczne, dalej nieśmiało przebijają się egzotyczne owoce oraz cytrusy. W smaku karmel zdecydowanie dominuje kubki smakowe, solidna niezalegającą goryczka o profilu żywicznym, cytrusy i owoce niestety tylko w tle, po ogrzaniu ujawnia się subtelna alkoholowa nuta, wysycenie na średnio-wysokim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta kolorowa z ładną grafiką niedźwiedzia na froncie, w miarę dobrze opisana. Warka 15.12.2017. Charakterna AIPA, ale bardziej w stronę żywicy i karmelu, ja życzyłbym sobie więcej egzotyki i owoców...Z pewnością piwo jest treściwe i pełne, orzeźwia i gasi pragnienie. Pod koniec degustacji jednak żywica mocno przytłacza przez co spada pijalność piwa, brakuje lekkości i świeżości. DeerBeer ma lepsze i gorsze wyroby, Yellowstone plasuje się gdzieś w środku stawki, 7 z dużym minusem tym razem ode mnie.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
Bartekn
starstarstarstarstar

2017-07-01 01:49:09
Aromat bardzo cytrusowy, świeży, przyjemny. W smaku podobnie oraz wyraźna, nieco zbożowa podbudowa słodowa. Bardzo klasyczne i udane AIPA, godny reprezentant stylu,
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.