Deer Bear Tropi Hoppi
Deer Bear Tropi Hoppi
Deer Bear Tropi Hoppi
% alk. 5.8
Blg 14.0
5906395303250addbarcode
ulubione: 1

Uwarzone przez Browar Deer Bear.
Mamy dla Was nowość z której jesteśmy szczególnie dumni. Tropi Hoppi - American Wit Ipa. Owocowa tropikalna bomba porządnie nachmielona Citrą i Falconers Flight. Do piwa dodaliśmy sproszkowane mango (amchur), liście limonki kaffir i kolendrę. Przeczuwamy, że na aktualną pogodę będzie jak znalazł!
Soczystość i mętność piwa są naturalnymi cechami produktu.
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2017-08-09 15:01:17

oceny Oceny

Użytkownicy 7,13 / ilość: 8
Goście 7 / ilość: 2
średnia7,1 / ilość: 10

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2018-02-18 22:40:27
Piana biała drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca całkiem ładny lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, mocno zmętnione, zupełnie nieprzejrzyste i nieklarowne. W zapachu nuty egzotyczne i cytrusowe, dużo owocowości, pszeniczne klimaty, brakuje zapowiadanej kolendry, jest natomiast mango i limonka. W smaku owszem tropiki, egzotyczne owoce dominują na podniebieniu, dobra kontra słodowa, słabsza kwaskowa, goryczka lekko zalegająca o profilu owocowym, przyjemna limonka, gładka tekstura, mało pszenicznych akcentów, wysycenie na średnio-wysokim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w zielonej kolorystyce, graficznie bardzo zachęca do degustacji, ubogo opisana. Warka 24.04.2018. Egzotyczna AIPA, ale gdzie tutaj Wit? Nie czuć ani kolendry ani skórki pomarańczowej...czuć natomiast świetną owocowość i za to jestem w stanie dać mocną 7 z plusem, szkoda mi tego połączenia, które mogłoby być bardzo ciekawe. Dodatek amchuru i liści limonki kafir spełnił swoje zadanie. Jedna z lepszych propozycji od browaru Deer Bear, tropiki pełną parą.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.