Deer Bear Radio
Deer Bear Radio
Deer Bear Radio
% alk. 5.9
5906395303816addbarcode

Uwarzone przez Browar Deer Bear.
Wytrawne, intensywnie chmielone piwo, zarówno na smak jak i tropikalny aromat uzyskany dzięki naszej ulubionej odmianie chmielu - Simcoe to wyśmienity sposób na konkretne orzeźwienie. Spróbuj, a zrozumiesz dlaczego będzie Ci ciężko żyć bez naszego Radia!
Piwo pasteryzowane, niefiltrowane.
Dodał: Barcelonismo - 2019-07-10 19:07:26

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 8
Goście 0 / ilość: 0
średnia7 / ilość: 8

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2020-02-03 20:57:30
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza piaskowa, mocno zmętnione, nieprzejrzyste i nieklarowne. W zapachu przyjemne nuty owoców idące w stronę ich suszonych odpowiedników, karmel i trochę żywicy, egzotyka i kwiaty. W smaku bardzo gładkie, słodkie, owocowe z lekko zalegającą goryczką i nieznaczną kontrą kwaskową, czuć wpływ komosy ryżowej, trochę karmelu, żywica minimalna, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Deer Bear, etykieta w fioletowej kolorystyce, świetnie wykonana graficznie, w miarę dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 29.05.2020. Niezwykle pijalna i gładka IPA. Owocowa, lekko egzotyczna. Popracowałbym nieco nad lepszym efektem orzeźwienia, ale nie można przecież mieć wszystkiego. Sztosik stylowy w kategorii pijalność ode mnie dostaje mocne 7.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.