Deer Bear Narumi
Deer Bear Narumi
Deer Bear Narumi
% alk. 4.9
5906395303588addbarcode

Uwarzone przez Browar Deer Bear.
Jeleniomiśie powitajcie NARUMI. Piwo jasne jak poglądy Janusza K. , delikatnie zamglone jak oczy naszego wodza Olka za dobrych czasów, lekko pieprzne jak Sharon Stone przed laty, z urzekającym aromatem gruszki jak trojańska Helena.
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2018-08-28 11:04:04

oceny Oceny

Użytkownicy 7,29 / ilość: 14
Goście 8 / ilość: 2
średnia7,38 / ilość: 16

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
prisoner
starstarstarstarstar
2019-03-27 22:43:51
Przyjemny aromat gruszkowo-cytrusowy. W smaku dalej grucha, limonka, delikatne nuty pieprzne, przyjemna goryczka o profilu ziołowym. Dobre, orzeźwiające.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2018-12-07 22:09:29
Piana biała, drobno i gruboziarnista, wysoka na około pół centymetra, bardzo szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu nuty gruszkowe, owocowe oraz cytrusowe aromaty, subtelna soczkowość, podbudowa słodowa. W smaku gruszka nadal dominuje na podniebieniu, przyjemnie wyczuwalne cytrusy, pieprzny aftertaste, goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, słabsza kontra kwaskowa, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel od browaru Deer Bear, etykieta w fioletowej kolorystyce, przyjemnie dla oka wykonana graficznie, w miarę dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 9.10.2019. Smaczna APA o profilu gruszkowym, niekoniecznie lekka w odbiorze, ale na pewno orzeźwiająca i ciekawa. Dodatek pieprzu nadaje interesującego charakteru, może zabrakło nieco słodowości a i nie każdy lubi gruszkę ale zdecydowanie nie jest to piwko z sokiem tylko konkretne rzemiosło. Ja wielkim fanem gruszki nie jestem, lecz jej połączenie z solidnie nachmieloną APĄ odniosło zamierzony efekt. Mocna 7 to moja ostateczna ocena.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Barcelonismo
moderatorstarstarstarstarstar
2018-12-07 21:57:54
@Shinodin - piwo nazywa się Narumi, nie Nasumi. I było już w bazie.
Twój komentarz skopiowałem i wstawiam tutaj:

\"Piana biała, drobno i gruboziarnista, wysoka na około pół centymetra, bardzo szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu nuty gruszkowe, owocowe oraz cytrusowe aromaty, subtelna soczkowość, podbudowa słodowa. W smaku gruszka nadal dominuje na podniebieniu, przyjemnie wyczuwalne cytrusy, pieprzny aftertaste, goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, słabsza kontra kwaskowa, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel od browaru Deer Bear, etykieta w fioletowej kolorystyce, przyjemnie dla oka wykonana graficznie, w miarę dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 9.10.2019. Smaczna APA o profilu gruszkowym, niekoniecznie lekka w odbiorze, ale na pewno orzeźwiająca i ciekawa. Dodatek pieprzu nadaje interesującego charakteru, może zabrakło nieco słodowości a i nie każdy lubi gruszkę ale zdecydowanie nie jest to piwko z sokiem tylko konkretne rzemiosło. Ja wielkim fanem gruszki nie jestem, lecz jej połączenie z solidnie nachmieloną APĄ odniosło zamierzony efekt. Mocna 7 to moja ostateczna ocena.\"
Ocena 7 (smak 7, zapach 7, wygląd 7)
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2018-12-07 22:09:42
Dzięki mój błąd
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.