Deer Bear Let’s Cook - American Wheat
Deer Bear Let’s Cook - American Wheat
Deer Bear Let’s Cook - American Wheat
% alk. 4.2
Blg 12.0
5906395303274addbarcode
ulubione: 3

Poznajcie American️ Wheat - z pozoru standardowe, lekkie piwo, z delikatną słodową podbudową i urzekającym aromatem amerykańskich chmieli. Wszystko wydaje się być na miejscu do pierwszego łyka. Zbój mimo nienachalnej goryczki ukrył w sobie całą paletę tropikalnych i cytrusowych smaków uzyskanych poprzez potężne chmielenie tuż po zakończeniu gotowania. Uzyskaliśmy to co lubimy najbardziej - przyjemne i soczyste kopnięcie smakiem chmielu połączone z rześkością stylu.
Amercian Wheat to Czwarta postać z serii Lets Cook - Na etykiecie do degustacji zaprasza Was przedsiębiorczy prawnik, były prokurator i ogromny zwolennik konstytucji.
{opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2017-09-16 08:39:43

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 7
Goście 8 / ilość: 1
średnia7,13 / ilość: 8

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2017-11-12 21:08:35
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca szczątkowy lacing na ściankach szkła w formie cienkiego wianuszka. Barwa ciemniejsza piaskowa, nie do końca klarowne i przejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu nuty cytrusowe, trochę nawet egzotyczne, ciut żywicy, dalej podbudowa pszeniczna, lekkie drożdże, goździki i kwiaty. W smaku natomiast cytrusy dają się już bardziej we znaki, dobra karmelowa kontra słodowa, słabsza kwaskowa, goryczka nieznaczna, niezalegająca, w tle akcenty pszeniczne, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w żółtej kolorystyce, fajnie wykonana graficznie, w miarę dobrze opisana. Warka 31.05.2018. Nie pierwsze moje piwo z browaru Deer bear i zdecydowanie nie pierwszy American Wheat. Prawdę powiedziawszy to ostatnio mam okazję degustować wiele piw w tym stylu i Lets Cook nie wyróżnia się niczym konkretnym jeśli chodzi o aspekty smakowe. Na plus dobry balans pomiędzy Ameryką a pszenicą, na minus monotonia i jednowymiarowy smak. Niby jest smacznie i lekko, ale wyraźnie brakuje czegoś więcej...spróbowane i raczej nie zapamiętam tego smaku na dłużej...a moją ostateczną oceną będzie 6 z plusem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
Thesloma
starstarstarstarstar
2017-10-01 19:15:55
Zapach : owoce tropikalne i cytrusy , lekkie nuty pszenicy

Smak : bardziej jak apa bardzo miło tropikalne i cytruse ale pszenica gładkość i delikatność zapewnia choć lekkie akcenty wystpępują pod koniec pszenicy również

Ogólnie bardzo mnie zaskoczyczyło mocą smaku i aromatu , naprawdę dużo tutaj smaku od chmielu. Bardziej nachmielony ten american wheat akurat.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.