Deer Bear Juicy Papa
Deer Bear Juicy Papa
Deer Bear Juicy Papa
% alk. 6.2
5906395303762addbarcode
ulubione: 1

Uwarzone przez Browar Deer Bear.
Podkręciliśmy naszą soczyście nachmieloną IPA jeszcze bardziej! Co może być lepszego niż konkretna dawka chmieli Citra i Amarillo? Oczywiście ich podwójna dawka! W ten sposób Big Papa stał się Juicy.
Piwo pasteryzowane, niefiltrowane.
Zawiera słód jęczmienny, płatki pszenne.
Dodał: Barcelonismo - 2019-03-25 12:21:33

oceny Oceny

Użytkownicy 7,69 / ilość: 16
Goście 0 / ilość: 0
średnia7,69 / ilość: 16

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
ArdianK
starstarstarstarstar
2020-09-23 09:46:42
Bardzo dobre w smaku i aromacie piwo z porządną dawką świetnych chmieli Citra i Amarillo. Pije się przyjemnie, goryczka na odpowiednim poziomie. Polecam
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 9 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2020-08-31 19:51:08
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, stosunkowo mocno zmętnione, nie do końca klarowne i przejrzyste. W zapachu przyjemne nuty owocowe, trochę egzotycznych klimatów, jest żywica oraz zbożowy akcent, brak karmelu, czuć dobre nachmielenie. W smaku gładkie, owocowe, dość soczyste, goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, słabsza kontra kwaskowa, zbożowy klimat, pełna faktura, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel od browaru Deer Bear, etykieta jak zawsze w ich wydaniu świetnie wykonana graficznie, w miarę dobrze, choć nie wyczerpująco opisana. Warka 12.08.2021. Soczysta, choć nie do końca DDH IPA, pijalna, całkiem orzeźwiająca, ale czegoś tu brakuje... Nie zapamiętam jej na długo i dlatego mogę zaproponować maksymalnie 7, do Blue Pill z tegoż browaru jest bardzo daleko.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
oranjefan
starstarstarstarstar
2019-04-10 10:50:17
Aromat intensywny, owocowy. Cytrusy oraz owoce tropikalne, wsparte delikatnymi akcentami sosnowo świerkowymi w tle. Jest soczyście, z cytrusami oraz mango i grejpfrutem na czele. Z czasem świerkowo leśne nuty zaczynają przybierać na sile.

Piwo równomiernie zmętnione, troszkę jednak takie bure, ciemno pomarańczowe, z obfitą, średniopęcherzykową pianą w kolorze ecru.

Lekkie, orzeźwiające, średnionasycone dwutlenkiem węgla. Goryczka - niska. W smaku - cytrusy oraz świerkowo sosnowe nuty. Finish i aftertaste za to słodszy, w typie dojrzałych owoców tropikalnych. Przyjemny, długo pozostający posmak.

Mocno aromatycze piwo w którym Citra i Amarillo oddały to co najlepsze. Dużo nut cytrusowych (zwłaszcza grejpfrut), żółtych owoców a także lekko świerkowo sosnowych nut, który z czasem zyskują na sile. Trochę pozbawione soczystości i gładkości, ale za to bardzo pijalne, lekkie i orzeźwiające, z niską goryczką i słodkawym owocowym finishem. Przyjemne.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 6 )
awatar
tomamisz8
starstarstarstarstar
2019-03-28 12:03:56
Aromat: Piekny niezbyt mocny, żywica grejpfrut... Wygląd: Mętne, kolor bladej pomarańczy, piana drobno pęcherzykowa, niezbyt obfita, całkowity brak lacingu... Smak: Przyjemny grejfprut i las(żywica,szyszki) delikatne cytrusy słodycz i chmiel( zadziwiająco słabo wyczuwalny przy podwójnym chmieleniu)... Podniebienie: Delikatna goryczka, lekka kwaśność... Ogólnie: Sesyjne, pijalne, dobre acz za mało wyraziste...
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.