Deer Bear Juicy Papa
Deer Bear Juicy Papa
Deer Bear Juicy Papa
% alk. 6.2
5906395303762addbarcode
ulubione: 1

Uwarzone przez Browar Deer Bear.
Podkręciliśmy naszą soczyście nachmieloną IPA jeszcze bardziej! Co może być lepszego niż konkretna dawka chmieli Citra i Amarillo? Oczywiście ich podwójna dawka! W ten sposób Big Papa stał się Juicy.
Piwo pasteryzowane, niefiltrowane.
Zawiera słód jęczmienny, płatki pszenne.
Dodał: Barcelonismo - 2019-03-25 12:21:33

oceny Oceny

Użytkownicy 7,67 / ilość: 12
Goście 0 / ilość: 0
średnia 7,67/10 / ilość: 12

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
oranjefan
starstarstarstarstar

2019-04-10 10:50:17
Aromat intensywny, owocowy. Cytrusy oraz owoce tropikalne, wsparte delikatnymi akcentami sosnowo świerkowymi w tle. Jest soczyście, z cytrusami oraz mango i grejpfrutem na czele. Z czasem świerkowo leśne nuty zaczynają przybierać na sile.

Piwo równomiernie zmętnione, troszkę jednak takie bure, ciemno pomarańczowe, z obfitą, średniopęcherzykową pianą w kolorze ecru.

Lekkie, orzeźwiające, średnionasycone dwutlenkiem węgla. Goryczka - niska. W smaku - cytrusy oraz świerkowo sosnowe nuty. Finish i aftertaste za to słodszy, w typie dojrzałych owoców tropikalnych. Przyjemny, długo pozostający posmak.

Mocno aromatycze piwo w którym Citra i Amarillo oddały to co najlepsze. Dużo nut cytrusowych (zwłaszcza grejpfrut), żółtych owoców a także lekko świerkowo sosnowych nut, który z czasem zyskują na sile. Trochę pozbawione soczystości i gładkości, ale za to bardzo pijalne, lekkie i orzeźwiające, z niską goryczką i słodkawym owocowym finishem. Przyjemne.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 6 )
awatar
tomamisz8
starstarstarstarstar

2019-03-28 12:03:56
Aromat: Piekny niezbyt mocny, żywica grejpfrut... Wygląd: Mętne, kolor bladej pomarańczy, piana drobno pęcherzykowa, niezbyt obfita, całkowity brak lacingu... Smak: Przyjemny grejfprut i las(żywica,szyszki) delikatne cytrusy słodycz i chmiel( zadziwiająco słabo wyczuwalny przy podwójnym chmieleniu)... Podniebienie: Delikatna goryczka, lekka kwaśność... Ogólnie: Sesyjne, pijalne, dobre acz za mało wyraziste...
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010