Deer Bear Hop Empire
Deer Bear Hop Empire
Deer Bear Hop Empire
% alk. 8.5
Blg 19.0
5906395303366addbarcode

Uwarzone przez browar Deer Bear.
Potężnie nachmielona na smak i aromat klasyczna Imperialna IPA. Do zasypu zamiast słodów karmelowych dodaliśmy płatki pszenne, by jeszcze bardziej uwypuklić soczystość i owocowość użytych chmieli Citra i Amarillo.
Piwo pasteryzowane, niefiltrowane.
Receptura: Grzegorz Durtan.
[opis za oficjanlą stroną internetową producenta].

Dodał: Barcelonismo - 2018-01-10 12:23:32

oceny Oceny

Użytkownicy 7,6 / ilość: 10
Goście 0 / ilość: 0
średnia7,6 / ilość: 10

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2018-08-07 17:15:46
Piana biała z elementami beżu, drobnoziarnista, w miarę gęsta i puszysta, wysoka na około centymetr, powoli dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca całkiem ładny i trwały lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza rubinowa, w miarę klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu wyraźne nuty żywiczne oraz karmelowe akcenty, suszone owoce, dużo słodowości, po ogrzaniu minimalnie wyczuwalna alkoholowa woń. W smaku na pierwszym planie ciężkie suszone owoce, mocna żywica i dużo karmelowych nut, piwo jest słodkie w odbiorze, choć na przełyku czuć moc, goryczka lekko zalegająca o profilu owocowym, subtelnie wyczuwalny alkoholowy posmak, gęsta i oleista struktura, duża treściwość, słabsza kontra kwaskowa, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny czarny, etykieta w czerwonej kolorystyce, świetnie wykonana graficznie, w miarę dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 04.02.2019. Ciężka w odbiorze imperialna IPA, treściwa, żywiczna i karmelowa, a miejsce znalazło się nawet na suszone owoce. Jednakowoż nie pije się jej lekko a i orzeźwienie jest znikome, przez co nieco traci na wartości. Ciut za ciężko... aromat świetny, smak do nieznacznej poprawy pod względem sesyjności, zdaję sobie sprawę że IIPA nie jest stylem lekkim, ale w tym przypadku mamy przesyt, oceniam je na 7 z małym minusikiem.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.