Deer Bear Blend Battle Vol.1
Deer Bear Blend Battle Vol.1
Deer Bear Blend Battle Vol.1
5906395303472addbarcode
ulubione: 3

Uwarzone przez Browar Deer Bear.
Uwielbiamy eksperymentować! Kiedyś rzuciliśmy się na gose z morelą, limonką, solą. Wydawało nam się to hardkorem. Potem do kotła dodaliśmy makaron, wodorosty kombu, kolendrę, imbir i trawę cytrynową tworząc Yam Yam Ramen. Znowu o krok dalej. To wszystko to jednak preludium do jeszcze większej batalii. Powitajcie nową serię - Blend Battle. Pierwsza runda to White India Pale Gose. Połączenie tego co najlepsze w obu naszych klasykach. Sprawdźcie kto wygrał walkę - Panda czy uroczy niezdarny misio w żółtym kombinezonie?
Premiera w kegach podczas Silesia Beer Fest IV (23-24 marca 208 w Katowicach).
Jest to zupełnie nowe piwo z użyciem wszystkich dodatków wykorzystanych w dwóch wcześniejszych.
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2018-04-17 10:46:28

oceny Oceny

Użytkownicy 8,28 / ilość: 18
Goście 9 / ilość: 1
średnia8,32 / ilość: 19

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
zbieraczek
starstarstarstarstar
2019-04-24 19:12:38
Piana biała, bardzo niska i szybko opadająca. Barwa mętna, brzoskwiniowa. Zapach mocno owocowy, morela, słodkie śliwki, limonka, imbir, trawa cytrynowa.
Smak: wysycenie niskie, delikatna goryczka. mocno owocowe, bardzo dużo moreli, troszkę soli. Lekka słodycz z moreli, troszkę wyższa ale również stonowana kwaśność. Po moreli wchodzi lekka ziołowość, trawa cytrynowa, cytryna, trochę kolendry, pszenica. Bardzo ciekawe, natomiast morela jest na tyle intensywna, że lekko przytłacza inne smaki
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 9 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2018-04-17 21:30:28
Piana biała biała drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca szczątkowy lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, stosunkowo mocno zmętnione nie do końca klarowne i przejrzyste. W zapachu słodka morela, imbir, nuty pszenne, lekka żywica, cytrusy oraz owoce. W smaku słodycz połączona z solą i kwasowością, goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, słodka morela, dobra kontra kwaskowa, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel od browaru DeerBear etykieta w pomarańczowej kolorystyce, świetnie wykonane graficznie, wyczerpująco opisana. Warka 21.05.2019. Ciekawe połączenia smakowe słony słodki i kwaśny w jednym, a przy okazji jest to dobrze zbalansowane. Miks White IPA ze słonym gose oraz słodką morelą dał ciekawy efekt. Gładka faktura, nie wyczuwam natomiast nic z Azji i zapowiadanego ramenu. Mocna 7 ode mnie za coś innego, nowego, świeżego, czekam już na kolejne wyroby z serii Blend Battle.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
ekoman69
starstarstarstarstar
2018-04-08 18:59:13
Barwa bursztynowa, lekko mętne. Piana bardzo słaba, szybko znika. Zapach piękny, owocowy, głównie dojrzała śliwka. W smaku ciekawe, lekko kwaskowe z wyraźnymi akcentami owocowymi cytryny, śliwki, mango i malin. Goryczka prawie niewyczuwalna. Wysycenie niskie. Ciekawa propozycja. Warka 21.05.2019. Kupione w sklepie alkoholowym za 8,50 zł.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.