Deer Bear Blend Battle Vol. 4 Let’s Cook
Deer Bear Blend Battle Vol. 4 Let’s Cook
Deer Bear Blend Battle Vol. 4 Let’s Cook
% alk. 7.0
5906395303687addbarcode
ulubione: 2

Co się stanie jak zmierzymy ze sobą wszystkie owoce jakich użyliśmy do tej pory w swoich piwach i do tego potężnie zwiększymy ekstrakt? To się musiało zdarzyć! Powitajcie IMPERIAL MULTI FRUIT GOSE z mango, morelą, limonką, truskawką, jeżyną, maliną i śliwką!
Lets Cook - DEFINICJA - 7% Alc. - opis producenta
Dodał: nietzsche - 2019-01-16 08:25:39

oceny Oceny

Użytkownicy 7,62 / ilość: 13
Goście 7,67 / ilość: 3
średnia7,63 / ilość: 16

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
ArdianK
starstarstarstarstar
2020-10-12 14:00:01
Aromatyczne i mocne Gose. Bardzo dużo ciekawych, głównie leśnych owoców. Warto spróbować, idealnie wywarzony stosunek kwasowości.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2019-05-08 19:18:32
Piana zerowa, dziurawi się momentalnie po przelaniu piwa z butelki do szkła i nie pozostaje już pod zupełnie żadną postacią. Barwa ciemniejsza pomarańczowa, soku multiwitaminowego, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu również multiwitamina, mix różnokolorowych owoców, mało akcentów stricte piwnych. W smaku ponownie nie będzie to zaskoczenie multiwitamina! Z pełną dozą soczkowości i przyjemnym słonym finiszem, goryczka adekwatna do stylu, orzeźwiająca kontra kwaskowa, egzotyka owoców niczym w soku, w ogóle nie kojarzy się z piwem, udanie zamaskowane procenty, bo to przecież wersja imperialna, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Deer Bear, etykieta barwna, świetnie wykonana graficznie, w miarę dobrze, choć nie wyczerpująco opisana. Warka 24.12.2019. Naprawdę fajna sprawa, taka słona multiwitamina o słusznym woltażu, nie przypomina w wielu elementach piwa, a piwem zdecydowanie jest. Pozytywne zaskoczenie, moje kubki smakowe są zadowolone i dlatego pozwolę sobie wystawić 8 z małym minusikiem, brawo Deer Bear!
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar
2019-01-18 23:31:51
Wyglad: Wręcz pomarańczowy, wygląda jak sok, zawiesista konsystencja, mlecznie nieprzejrzysta, piana średnia i nietrwała
Zapach: pachnie jak sok multiwitamina, dominuje mango, truskawka i śliwka
Smak: Gęste, treściwe, nie jak piwo, a jak sok, smakuje jak sok z dodatkiem słodu, jest kwaskowe, ale do tego wystarczyły owoce, lekko słonawe. Smaczne, bardzo pijalne.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.