zamknij Przeglądaj bez reklam! patronite
Deer Bear Beer Geek Tart
Deer Bear Beer Geek Tart
Deer Bear Beer Geek Tart


Uwarzone przez Browar Deer Bear.
Poznajcie piwo na tegoroczne Beer Geek Madness 6 - Intense (7 kwietnia 2018, Wrocław). Jest to Beer Geek Tart - Tart & Salty Passion Fruit Orange Sour IPA.
Jest mega chmielowo, owocowo, kwaśno i żeby było jeszcze bardziej Intense piwo zostało delikatnie dosolone. Na poprzednią edycję jechaliśmy bez żadnych oczekiwań. W tym roku, jako zwycięzcy poprzedniej edycji odczuwaliśmy lekką presję, żeby zrobić coś naprawdę wyjątkowego. Postanowiliśmy zebrać w tym piwie wszystkie nasze doświadczenia jakich nabraliśmy przy tworzeniu piw kwaśnych, piw intensywnie chmielonych, piw z dodatkiem owoców i piw typu gose, które traktowaliśmy solą himalajską. Nie przesadzimy stwierdzeniem, że to piwo jest podsumowaniem naszych doświadczeń przy pracy nad wieloma piwnymi stylami i podziękowaniem dla wszystkich, którzy wybrali nas na zwycięzców Beer Geek Madness Northside.
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2018-04-21 07:00:44

oceny Oceny

Użytkownicy 7,9 / ilość: 10
Goście 9 / ilość: 1
średnia 8/10 / ilość: 11

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2018-09-24 15:26:15
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, bardzo mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu przyjemne owocowe i egzotyczne klimaty, czuć marakuję i pomarańcze, kwaskowe akcenty, subtelna zbożowość, cytrusy oraz żywica. W smaku przede wszystkim kwaskowe, egzotyczna goryczka jakiś czas utrzymuje się na podniebieniu, aftertaste wyraźnie słonawy, marakuja odgrywa główną rolę, zanikają żywiczne i cytrusowe wonie, pozostaje iluzoryczna zbożowa nuta, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel od browaru DeerBear, etykieta w żółtej kolorystyce, świetnie wykonana graficznie, w miarę wyczerpująco opisana. Warka 06.08.2019. Ciekawa hybryda smaków, połączenie gorzkiego, słodkiego, kwaśnego i słonego. Wyszło z tego naprawdę pijalne piwo. Oczywiście nie byłbym sobą gdybym nie pomarudził, że taki efekt smakowy lepiej by było uzyskać przy pomocy samych chmieli, ale marakuja i pomarańcza w tym przypadku dają radę. Coś nieoczywistego, a przy tym smacznego, 7 z dużym plusem, mocna pozycja od DeerBeara, warta spróbowania.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010