Deer Bear Beer Geek Tart
Deer Bear Beer Geek Tart
Deer Bear Beer Geek Tart

Uwarzone przez Browar Deer Bear.
Poznajcie piwo na tegoroczne Beer Geek Madness 6 - Intense (7 kwietnia 2018, Wrocław). Jest to Beer Geek Tart - Tart & Salty Passion Fruit Orange Sour IPA.
Jest mega chmielowo, owocowo, kwaśno i żeby było jeszcze bardziej Intense piwo zostało delikatnie dosolone. Na poprzednią edycję jechaliśmy bez żadnych oczekiwań. W tym roku, jako zwycięzcy poprzedniej edycji odczuwaliśmy lekką presję, żeby zrobić coś naprawdę wyjątkowego. Postanowiliśmy zebrać w tym piwie wszystkie nasze doświadczenia jakich nabraliśmy przy tworzeniu piw kwaśnych, piw intensywnie chmielonych, piw z dodatkiem owoców i piw typu gose, które traktowaliśmy solą himalajską. Nie przesadzimy stwierdzeniem, że to piwo jest podsumowaniem naszych doświadczeń przy pracy nad wieloma piwnymi stylami i podziękowaniem dla wszystkich, którzy wybrali nas na zwycięzców Beer Geek Madness Northside.
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2018-04-21 07:00:44

oceny Oceny

Użytkownicy 7,93 / ilość: 14
Goście 9 / ilość: 1
średnia8 / ilość: 15

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
prisoner
starstarstarstarstar
2019-08-04 19:16:31
Przyjemnie owocowe w aromacie, dużo egzotyki, marakuja, pomarańcza jak najbardziej. W smaku lekkie, orzeźwiające, kwaśne ale nie bez przesady, fajny finisz lekko solony.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Gandalfino
starstarstarstarstar
2019-06-19 18:55:43
Jasnopomarańczowe i mętne. A piana hop hop ? uciekła.
W aromacie marakuja i pomarańczka.
Kwaśne. Lekko słone. Owocowe. Kefirowe.
Średnio nasycone. Goryczka pomarańczowa o pestkowym charakterze.
Zero słodyczy. Odrobinkę zbyt wodniste. Na lato ok.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 9, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2018-09-24 15:26:15
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, bardzo mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu przyjemne owocowe i egzotyczne klimaty, czuć marakuję i pomarańcze, kwaskowe akcenty, subtelna zbożowość, cytrusy oraz żywica. W smaku przede wszystkim kwaskowe, egzotyczna goryczka jakiś czas utrzymuje się na podniebieniu, aftertaste wyraźnie słonawy, marakuja odgrywa główną rolę, zanikają żywiczne i cytrusowe wonie, pozostaje iluzoryczna zbożowa nuta, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel od browaru DeerBear, etykieta w żółtej kolorystyce, świetnie wykonana graficznie, w miarę wyczerpująco opisana. Warka 06.08.2019. Ciekawa hybryda smaków, połączenie gorzkiego, słodkiego, kwaśnego i słonego. Wyszło z tego naprawdę pijalne piwo. Oczywiście nie byłbym sobą gdybym nie pomarudził, że taki efekt smakowy lepiej by było uzyskać przy pomocy samych chmieli, ale marakuja i pomarańcza w tym przypadku dają radę. Coś nieoczywistego, a przy tym smacznego, 7 z dużym plusem, mocna pozycja od DeerBeara, warta spróbowania.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.