Deer Bear & Rockmill Hazy Dreamer
Deer Bear & Rockmill Hazy Dreamer
Deer Bear & Rockmill Hazy Dreamer
% alk. 6.2
Blg 16.0
5906395303298addbarcode
ulubione: 1

Kooperacyjna Vermont Sour IPA nachmielona zupełnie świeżym w naszym kraju chmielem Denali, dającym świetne żółte owoce w aromacie i mega soczystość w smaku. Do kociołka wrzuciliśmy również inne owocowe chmiele - Galaxy, Citrę, Equanot. Podczas gdy bakterie lakto zakwaszały piwo wraz z chłopakami z Rockmill zajmowaliśmy się rybołówstwem, destylacją i słowiańską tradycją wypoczynku na ławce.
Piwo będzie miało swoją premierę w czwartek na 7 Warszawski Festiwal Piwa Warsaw Beer Festival (21-23 września 2017).
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2017-09-26 08:24:31

oceny Oceny

Użytkownicy 7,8 / ilość: 10
Goście 7,6 / ilość: 5
średnia7,73 / ilość: 15

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2018-09-02 12:45:06
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, bardzo mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste, na powierzchni unoszą się drobinki drożdżowe. W zapachu nuty charakterystyczne dla stylu, soczkowość, subtelne cytrusy, zbożowość, kwaskowe aromaty połączone z mlekowymi nutami, podbudowa słodowa. W smaku mocno kwaskowe, sour daje o sobie znać, dalej soczkowość i owoce, w tle nawet żywica, wyraźna mleczność, goryczka przykryta kwasem, słabsza kontra słodowa, iluzoryczne zboże, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel od browaru Rockmill, etykieta w jasnej kolorystyce, świetnie wykonana graficznie, w miarę dobrze opisana. Warka 19.11.2018. Ciekawe połączenie Vermonta z Sourem choć w mojej opinii ten drugi zdecydowanie dominuje nad pierwszym. Kwaskowość przesłania elementy owocowe oraz soczkowe nie dając im w pełni pokazać swojego charakteru. Raczej dla fanów Soura, nie jest źle, ale brakuje mi więcej owoców i lepszego balansu pomiędzy goryczką, kwaskowością a słodowością, 7 z minusem to góra, co mogę zaproponować.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
ekoman69
starstarstarstarstar
2018-06-09 17:25:12
Gorący dzień i Hazy Dreamer. Barwa mleczno-słomkowa. Bardzo mętne. Piana dość obfita, po opadnięciu pozostawia porządne chmurki. W zapachu jest naprawdę soczyście - aromaty dojrzałych owoców cytrusowych. W smaku jak na sour przystało jest kwaśne, nawet lekko cierpkie. Przyjemna kwaśność owocowa z kwaśno-cierpkim tłem drożdżowym i jednak dość wyraźną goryczką (to dobrze). Jeszcze nie piłem tak dobrego kwaśnego piwa. Warka 19.11.2018. Kupione w shopie z piwami kraftowymi za 10.45 zł.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 7, zapach: 9, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.