De Molen Heen & Weer
De Molen Heen & Weer
De Molen Heen & Weer
% alk. 9.2
Blg 20.0
IBU 61
8717624421242addbarcode

Piwo w stylu belgian triple uwarzone przez rzemieślniczy browar De Molen. Nazwa w tłumaczeniu to Tam i spowrotem. Nazwa według producenta ma związek z ciągłym kursowaniem browarników pomiędzy browarem, fermentownią i magazynem które zlokalizowane są w różnych miejscach Bodegraven - miejscowości w której zlokalizowany jest browar De Molen. Piwo o ciemno-pomarańczowej barwie, podchodzącej pod bursztyn, piana biała i puszysta, aromat silnie słodowy z akcentami kwiatowymi, w smaku kwiatowa słodycz kontrowana dość mocną goryczką.
Dodał: Gogo - 2016-01-26 11:24:49

oceny Oceny

Użytkownicy 8,33 / ilość: 3
Goście 0 / ilość: 0
średnia8,33 / ilość: 3

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
prisoner
starstarstarstarstar
2022-08-11 20:43:43
Aromat owocowy, kwiatowy, kandyzowana pomarańcz. W smaku słodkie, owocowe, delikatnie rozgrzewający alkohol w typie brandy. Bardzo dobra pozycja. 13 złociszy.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 9 )
awatar
Marianek
starstarstarstarstar
2016-11-10 19:15:33
Bardzo ciekawy przykład abbey tripel. Dla mnie super tas owocowość.
Kolor - mętny pomarańczowy,
Piana - bardzo ładna, ale bardzo krótko istnieje i schodzi do minimalnego krążka, bez śladu na szkle,
Zapach ? w pierwszej chwili myślałem, że to mocno suszone owoce jak np. śliwka. Po chwili okazało się, że to piwo ma bardzo przyprawowy charakter, do tego owoce jak brzoskwinia, ananas, jabłko, a także kwaskowy. Leciutko czuć kwiatowe nuty.
Smak ? wytrawno-kwaskowy, bardzo treściwy. Oprócz owoców, moc przypraw w tym kolendry, lukrecji, trochę też pieprzu, który zdradza moc piwa. Ekstra ożywcze kwaskowe nuty w stylu jabłka kwaśnego, trawa cytrynowa. Finisz bardzo ciekawy bo oprócz przypraw jest ta kwaskowość.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 8 )
awatar
Gogo
starstarstarstarstar
2015-10-20 20:49:23
Mam ostatnio szczęście w polowaniu na De Moleny. Sześć pozycji już wypróbowane, teraz siódma, zamówione kolejne pięć. Jeśli chodzi o typowo belgijskie style to przegrywają one u mnie z piwami nowofalowymi. Triple z De Molena również mnie nie powalił na kolana. Jak najbardziej jest to dobre piwo o dużej mocy, mocno słodowe ze słodkimi, kwiatowymi akcentami. Piana z racji na woltaż nie jest trwała, ale początkowo ładna i puszysta. Muszę jeszcze trochę wypić takich piw żeby je w pełni docenić.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.