De Helder Premium
De Helder Premium
De Helder Premium
% alk. 5.0
5051007055321addbarcode
ulubione: 1

Kolejna wersja jasnego lagera warzona najprawdopodobniej przez browar Van Pur na zlecenie Tesco. Składniki: woda, słód jęczmienny, jęczmień browarny, chmiel, ekstrakt chmielu. Dostępne w bezzwrotnej brązowej butelce 500 ml bądź w puszce. Główne cechy: kolor złota, klarowne, średnie wysycenie, piana niewysoka i znikająca szybko do zera. Smak niczym nie zachwyca, ale też nie odrzuca wyraźnymi wadami. To nowa wersja piwa, które jest już w katalogu jako DeHelder, oferowane wcześniej w zielonej puszce.
Dodał: Borsuk77 - 2017-05-24 07:46:07

oceny Oceny

Użytkownicy 4,38 / ilość: 8
Goście 5,13 / ilość: 8
średnia4,75 / ilość: 16

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Holsten_SA
starstarstarstarstar
2018-12-05 20:39:28
Na pewno nie jest gorsze od wielu naszych koncerniaków Kompanii Piwowarskiej, a moim skromnym zdaniem lepsze. W smaku pojawia się wyraźna goryczka. Słodycz momentami jest nieco landrynkowa, ale schłodzone to na prawdę niezłe piwo i dam mu z czystym sumieniem ocenę 6/10.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar
2017-09-05 01:05:05
Wygląd: kolor złocisty, spora piana, ale nietrwała, lacing niemal żaden.
Zapach: słodkawy, kukurydziany, trochę słodowy, jabłkowy, stęchły, mdły
Smak: Półpełne, ale nijakie, słodkawe, kukurydziane, kapuściane, bardzo papierowe, bardzo kwaskowe ściągające, zero chmielu czy goryczki, stęchłe również w smaku, marne. Wysycenie średnie, pasuje, choć do takiego g***a pasowałoby każde wysycenie, bo i tak jest niepijalne ;)
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 2, zapach: 2, wygląd: 5 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2017-08-10 22:28:21
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się, pozostawiająca śladowy lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza słomkowa, ładnie klarowne i przejrzyste, brak widocznych śladów zmętnienia. W zapachu nuty wybitnie słodowe, mocna landrynka, w tle lekka zbożowość. W smaku słodziutkie, landrynka wyraźnie zaznaczona na podniebieniu, goryczka iluzoryczna, brak kontry kwaskowej, sama słodycz...wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły złoty, etykieta również w złotej kolorystyce, graficznie ubogo, opisana też kiepsko. Warka 10.12.2017. Koncernowe jasne piwo na zlecenie Tesco, w upalny dzień można wypić, w każdym innym wypadku odradzam. Po ogrzaniu ujawnia się alkoholowa nuta, generalnie sama landrynkowa słodycz, bez większych kontr. Ciężko się napić tym niskobudżetowym wyrobem, sam nie wiem dlaczego ale dam 5 z minusem, może dlatego, że po prostu byłem spragniony i nawet takim cudem byłem w stanie się zadowolić.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 5 )
awatar
Borsuk77
starstarstarstarstar
2017-04-18 21:29:22
Mimo że piwo jest co najwyżej przeciętne, to pije się je dość przyjemnie, gładko. Nieco więcej w opisie.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.