De Helder Mild
De Helder Mild
De Helder Mild
% alk. 3.5
brak koduaddbarcode
cena: 1,69 zł

Piwo De Helder Mild w stylu Jasny Lager wyprodukowane przez Browar Van Pur dla sieci handlowej Tesco.
Informacje dla alergików: składniki alergenne w tym zboża zawierające gluten, zostały wyróżnione pogrubiona czcionką.

Skład: woda, słód jęczmienny, jęczmień browarny, chmiel, ekstrakt chmielu.
Piwo jasne, pasteryzowane.
Dostępne w bezzwrotnych butelkach oraz puszkach o pojemności 500 ml.
Dodał: Fester - 2017-01-17 23:36:11

oceny Oceny

Użytkownicy 3,33 / ilość: 12
Goście 5,16 / ilość: 19
średnia4,45 / ilość: 31

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar
2017-08-28 21:39:16
Wygląd: Kolor złocisty, myślałem, że będzie bliżej jasnej słomce, spora piana, ale nietrwała, przy czym jakiś lacing niewielki zostawia.
Zapach: zaraz po otwarciu słodowy, po chwili owocowy, nawet wpadający w mandarynkę (podejrzewam, że zbyt wysoka temperatura fermentacji) i guma balonowa.
Smak: Piwo okrutnie wodniste, pewnie miało ekstraktu 7%, puste, czuć goryczkę, jakiś posmak ziemisty, lekko owocowe. Liczyłem, że będzie lekkim alkoholowo lagerem, ale o jakimś smaku, a bardziej przypomina wodę, marne. Bardzo niskie wysycenie, przez co nawet nie gasi pragnienia, a jest zwyczajnie mdłe.
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 3, zapach: 4, wygląd: 4 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2017-08-16 22:38:27
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się, mizernej jakości, brak lacingu. Barwa jaśniejsza słomkowa, ładnie klarowne i przejrzyste, brak widocznych śladów zmętnienia. W zapachu nuty wybitnie słodowe, delikatna landrynka i coś jakby ryżowe akcenty. W smaku słodkie ryżowe i landrynkowe klimaty przeplatają się wzajemnie, brak kontry kwaskowej i jakiejkolwiek goryczki, subtelne metaliczne posmaki, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły biały, etykieta również w białej kolorystyce, graficznie, nic specjalnego, kiepsko opisana. Warka 10.12.2017. Lżejsza wersja zwykłego De Heldera. Wodnisty i mało aromatyczny wyrób. W smaku bardziej przypomina produkt bezalkoholowy niż pełnoprawne piwo. Lekkie w odbiorze, bardzo wodniste i landrynkowe. Szału nie ma, ale czego się spodziewać za taką cenę...4 to moja ostateczna ocena.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 4 )
awatar
Gość
awatar
Gość
2017-04-03 20:33:47
Otóż to! Przedpisca trafił w sedno. Życzyłbym sobie takiego bezalko.
awatar
Lukasz
starstarstarstarstar
2017-02-08 01:25:54
Zastosowanie tego piwa - upatrywałbym go jako letni gasiciel pragnienia. Natomiast obiektywnie to bardzo lipne piwo. Ma sie wrażenie, że ktoś nam ukradniem dolał do kufla wody z kranu. Wygląd - barwa bardzo jasna, bliżej porannego siku niźli piwnego złota, rzadka i nietrwała piana. Absolutny brak aromatu. Piwo nie ma praktycznie ciała. Natomiast jakaś goryczka jest, ale jest tu drobne oszustwo - zastosowano jakiś chmiel oraz ekstrakt chmielu.
Ogólnie jest to złe piwo. Ale bardzo pijalne.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 3, wygląd: 3 )
awatar
Gość
awatar
Gość
2017-08-10 01:49:38
Człowieku, zastanów się nad tym, co wypisujesz zanim użyjesz klawiatury...
1. "... obiektywnie to bardzo lipne piwo" - jakie to obiektywne argumenty posiadasz, aby obronić tę tezę??? Twój osąd o piwie jest wybitnie SUBIEKTYWNY, tak jak każdy osąd, który opiera się tylko na własnym guście.
2. "Ma sie wrażenie, że ktoś nam ukradniem dolał do kufla wody z kranu." - helooooooł!!! To jest wersja Mild - polecam słownik polsko-angielski.
3. "Wygląd - barwa bardzo jasna, bliżej porannego siku niźli piwnego złota, rzadka i nietrwała piana." - poranne siku jest raczej ciemne, bo przez noc nie uzupełniasz płynów... Co do piany - nie spotkałem lagera o wyraźnie gęstszej i trwalszej pianie.
4. "Absolutny brak aromatu." - ewidentna bzdura! Dowód: porównaj zapach wody destylowanej z zapachem tego piwa. A jak masz problem, poproś dowolną kobietę :)
5. "... ale jest tu drobne oszustwo - zastosowano jakiś chmiel oraz ekstrakt chmielu." - mocne oskarżenie i oczywiście nieprawdziwe. Skąd wiesz, jaki jest skład piwa? Zapewne z etykiety. A skoro tak, to gdzie oszustwo, skoro producent wyraźnie napisał, z czego wyprodukował piwo, Sherlocku?
6. "Ogólnie jest to złe piwo. Ale bardzo pijalne." - moim SUBIEKTYWNYM zdaniem te dwa zdania stoją we wzajemnej sprzeczności, ale nie będę już się pastwił nad Tobą, Lukaszu.
Na zdrowie!
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.