Dąb i Obręcz Leżakowane
Dąb i Obręcz Leżakowane
Dąb i Obręcz Leżakowane
% alk. 6.3
Blg 16.0
brak koduaddbarcode
ulubione: 1

Piwo to wytwarzane jest w regionie rzeki Wołgi w Browarze Trekhsosenskij, słynącym z unikalnych źródeł wód mineralnych. Produkowane metodą łagodnej pasteryzacji. Leżakowane jest w dębowych beczkach przez minimum 40 dni, co nadaje mu delikatny aromat suszonych owoców i skórki chleba.
Dodał: krzysiek.w17 - 2014-05-26 19:11:52

oceny Oceny

Użytkownicy 5,25 / ilość: 4
Goście 0 / ilość: 0
średnia5,25 / ilość: 4

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Smoxhod
starstarstarstarstar
2014-08-15 23:29:28
Mocne piwo (choć woltaż jak na tę kategorię w miarę niski, 6,3%) uwarzone przez rosyjski browar rzekomo w regionie rzeki Wołgi zakupiłem w Biedronce w Koronowie. Jest smaczne, z wyczuwalną goryczką, nie wyczułem alkoholowych i kwaskowych posmaków, w smaku można natomiast doszukać się akcentów chlebowych. Ciężko mi ocenić wysycenie z racji zbytniego zmrożenia piwa. Byłaby to interesująca propozycja w sektorze piw mocnych, jednakże cena (ok 6zł za pół litra) sprawia, że piwo to mogę polecić jedynie jako ciekawostkę.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
Brodzisław
starstarstarstarstar
2014-08-01 18:54:23
Piwo lepiej pachnie niż smakuje! Piana jasna szybko opadła, kolor płynu to ciemne złoto. W aromacie dominowały słody, delikatna goryczka plus delikatne nuty zbożowe. Niestety w smaku dominował alkohol w połączeniu ze słodami. Z trudem przebijała się goryczka chmielowa czy nuty chlebowo-zbożowe.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 4, zapach: 5, wygląd: 6 )
awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar
2014-06-14 16:31:04
Barwa złota, klarowna.Piana biała, średnio pęcherzykowa.Po nalaniu ma około centymetra wysokości.Szybko się dziurawi od środka, już po chwili zostaje tylko obręcz i drobne wysepki.Zapach umiarkowanie intensywny, zdominowany przez wyraźną słodowość.W smaku również najbardziej widoczna jest spora ilość słodu, do tego wyczuć można lekką słodkość oraz łagodną goryczkę chmielową.Wysycenie średnie.Całość jest lekka i bardzo pijalna.Lekkie i pijalne piwo.W ostatnim czasie pijam dużo piw z za wschodniej granicy, bo dorwałem sklep z takimi piwami.Na tle innych produktów to piwko wypada przyzwoicie.Bardzo podoba mi się butelka i ogólnie oprawa.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.