Cztery Ściany Hacjenda
Cztery Ściany Hacjenda
Cztery Ściany Hacjenda
% alk. 7.5
Blg 16.0
5906874341414addbarcode

Uwarzone przez Browar Cztery Ściany.
Piwo w stylu Citrus Farmhouse Ale.
Skład: woda, słody (pilzneński, pszeniczny, żytni), chmiel Mosaic, dodatki (płatki owsiane, zest pomarańczy, zest cytryn, zest grejpfruta).
Dodał: Barcelonismo - 2018-10-24 18:26:40

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 6
Goście 0 / ilość: 0
średnia7 / ilość: 6

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość
2021-05-30 16:22:25
Uff, ależ konkret! Słody: pszeniczny i żytni wniosły bardzo wyraźną, ale i nieco przyciężką esencję. Piwo jest złociste i przejrzyste, jednak wygląd jest tu bardzo zwodniczy. Dodatkowo mamy tu charakterystyczny Mosaic i zest aż z trzech owoców tropikalnych, które wnoszą sporą cytrusowość, mającą ułatwić przyswajanie trunku. Goryczka i tropiki zdają się integrować z herbaciano-zbożową słodowością idealnie, piwo jest dobrze złożone. Smak to jedno, ale kaliber to już inna bajka. W połowie butelki już nieźle szumi w głowie, jak na Cztery Ściany jest to kategoria wagi ciężkiej. 7,5% to więcej niż sporo, zdecydowanie nie jest to \"easy drinking\" ;)
awatar
ekoman69
starstarstarstarstar
2021-04-10 21:53:01
Piwko o jasno złocistej barwie, zmętnione. Piana biała, sztywna, wolno opadająca. W zapachu cytrusy, ale też jakby nuty malin i jagód. W smaku cytrusowa, albedowa goryczka i nuty owocowe, choć nie zgadłbym, że w składzie są zesty. Dość dobrze się to pije, piwko jest wyraziste, goryczka nie męczy, jest pazur, lekko czuć skórkę cytryny. Alkohol schowany, jednak 7,5% to niepotrzebnie dużo. Warka 30.04.2021. Kupione e sklepie z piwem za 12,00 zł.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
David_Haye
starstarstarstarstar
2020-07-04 19:56:31
Nowa wersja
Hacjenda Passion Fruit & Pink Guava Farmhouse Ale
W aromacie głównie marakuja. Delikatna brzoskwinka. Obfita, drobnopęcherzykowa piana, która szybko się dziurawi i opada. Piwo się pięknie prezentuje. Ciemnożółte, super hazy. Po przelaniu do szkła pojawił się aromat gujawy. Jest słodko i tropikalnie. Wysycenie średnie. Bardzo fajne ciało.Piwo jest takie zawiesiste.Czuć tutaj zasyp słodu żytniego. Jest dość gładkie. Powiem tak, trudno rozpoznać, że jest to Farmhouse Ale. Nuty przyprawowe są schowane za srogą owocowością. Owocowość konkretna. Czuć tu zarówno różową gujawę jak i marakuję. Piwo jest naprawdę słodkie, wręcz mulące. Na upały taka średnia opcja. Piwo jest dość przyciężkawe ze względu na słodycz i fakturę. Niby sporo tej marakuji, ale brakuje mi tej kwaśności, z której jest znana. Szkoda, bo brakuje właśnie tego do balansu piwa.Smaczny,jednowymiarowy, owocowy shake, z domieszką przyprawowych nut.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.