Czech Lion Nefiltrovany 11
Czech Lion Nefiltrovany 11
Czech Lion Nefiltrovany 11
% alk. 5.0
Blg 11.0
brak koduaddbarcode

Piwo warzone w tradycyjny sposób przez praski mini browar restauracyjny Narodni Pivovar. Znajduje się on bezpośrednio przy Teatrze Narodowym (Narodne Divadlo). Browar w swojej ofercie ma 3 piwa w tym właśnie niefiltrowaną jedenastkę. Jest to klasyczny, naturalnie mętny jasny lager o wyraźnym słodowo-chmielowym aromacie. Dominujące aromaty chmielowe wyrażone nutami ziołowymi poprzez wykorzystanie popularnego w Czechach chmielu żateckiego.
Dodał: Kaente - 2015-10-28 12:00:26

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 1
Goście 8 / ilość: 1
średnia7 / ilość: 2

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Kaente
starstarstarstarstar
2015-08-03 00:05:49
Przemierzając malownicze praskie uliczki natknąłem się na niewielka restaurację z własnym browarem, a jako że zegar wskazywał porę obiadową a termometr wysoką temperaturę, postanowiłem połączyć przyjemne z przyjemniejszym. Tam też natknąłem się na ichniejszego niefiltrowanego lagera, który okazał się być bardzo przyzwoitym piwem. Piwo nieklarowne barwy miodowo- złotej, z czapą piany na przysłowiowe dwa palce redukująca się jednak dość szybko do drobnego pierścienia. Aromat dość nikły, ale chmielowość na granicy wyczuwalności. W smaku dość spora słodycz (zdecydowanie zastąpiło mi to deser), lekka kwaskowa podbudowa zakończona poprawną goryczką. Do popijania posiłku bardzo fajne piwo, aczkolwiek liczyłem na coś bardziej oryginalnego. Pewna szóstka bez większych ochów i achów.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.