Czarny Kot Pan Kot Lager
Czarny Kot Pan Kot Lager
Czarny Kot Pan Kot Lager
% alk. 6.2
brak koduaddbarcode
ulubione: 5

Piwo w kolorze blado-cytrynowym, słomkowym. Piana słaba, pojawia się tylko podczas nalewania i zaraz znika. W zapachu chmiel i nuty miodowe. Lekko słodkawe, minimalna zbożowość, goryczki brak. Wodniste, jednak trzeba przyznać, że ma dużą pijalność. Wysycenie średnie. Ogólnie - nic szczególnego.
Dodał: meno316 - 2015-07-30 11:17:55

oceny Oceny

Użytkownicy 4,62 / ilość: 21
Goście 6,46 / ilość: 13
średnia5,32 / ilość: 34

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
WaldemarS
starstarstarstarstar
2023-08-22 21:07:13
Warka 30 marzec 2024. Butelka smukła, brązowa z kocią, dobrze dobraną i skromną etykietą, kapsel czarny. Zapach delikatnie słodowy, owocowy i może słodkawy. Barwa ciemnego złota, piana drobnopęcherzykowa z początku wysoka, ale szybko opada nie zostawiając po sobie wyraźnego śladu. Nasycenie średnie, nie szczypie w język. W smaku delikatnie słodkie, słodowe z minimalną goryczką. Piwo jest mało intensywne i jednak dość płaskie. Na finiszu niestety wodniste. Mimo 6.2 % alkoholu nie czuć dobrze zbalansowanej mocy. Piwo jest pijalne jednak nie wyróżnia niczym szczególnym, w/g mojej oceny jednak poniżej przeciętnej. 4/10.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 6 )
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar
2017-08-16 22:18:11
Lager o smaku czerwonego jabłka i zapachu landryny
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 4, zapach: 1, wygląd: 5 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2015-07-23 19:09:55
Piana skromna, drobnoziarnista, ledwo i to tylko miejscowo okala ścianki kufla, jednym słowem piana jest szczątkowa. Barwa ciemniejsza słomkowa, piwo jest klarowne. Zapach wybitnie słodowy i to czego niestety bardzo nie lubię wręcz landrynkowy. W smaku to samo, niesamowicie słodkie, landrynkowe, żadnej goryczki... nawet wysycenia nie ma zbyt dużego, metaliczny i alkoholowy posmak. Kapsel zwykły, czarny, etykieta prosta, ale przyjemna dla oka. Warzone w UE , ten napis powinien ostrzegać wszystkich o tym, że piwo będzie wodniste, słodkie do przesady z metalicznymi i alkoholowymi akcentami. Myślałem że piwo zostało uwarzone przez czarnego kota z Radomia, jednak tak nie było... Nie polecam, 3+ z mojej strony.
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 3 )
awatar
Slainte
starstarstarstarstar
2015-07-15 00:08:12
Pan Kot Lager - piwo z pazurem! (pisownia i interpunkcja producenta, z kontretykiety) pachnie słodem i owocami jarzębiny. W smaku jest pełne, słodkie, karmelowe. Ten karmel to jakiś słaby, sztuczny rodzaj. Choć wśród składników karmelu nie wymieniono. Po chwili suszone śliwki. Lekka kwaskowatość. Mało to przyjemne. W drugiej kolejce aromat przeszedł w stronę akcentów palonych ziaren. W smaku w dalszym ciągu suszone śliwki, choć teraz są już odrobinę bardziej wytrawne.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 4 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.