Czarna Perła z Przystani Siudy
Czarna Perła z Przystani Siudy
Czarna Perła z Przystani Siudy
% alk. 6.8
Blg 16.5
brak koduaddbarcode

Piwo warzone tylko i wyłącznie ze słodu jęczmiennego i naturalnego chmielu zawiera żywe, płynne drożdże specjalnego szczepu. Piwo dolnej fermentacji.
Dodał: Shinodin - 2019-08-16 09:23:48

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia6 / ilość: 1

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2018-08-29 21:19:23
Piana beżowa drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza brunatna, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione, na powierzchni unoszą się drobinki drożdżowe. W zapachu nuty karmelowe, chlebowe i drożdżowe aromaty, subtelne palone klimaty, podbudowa słodowa. W smaku karmel połączony ze skórką chleba, przyjemnie kwaskowe, goryczka iluzoryczna na granicy autosugestii, sporo drożdżowych nut, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w czarnej kolorystyce, elegancko wykonana graficznie, w miarę dobrze opisana. Warka 18.12.2018. W mojej opinii takie polotmave, czyli pół ciemne piwo. Nie jest to z pewnością wyrób deserowy, nie występuje przesyt karmelu, a skontrowany jest ciekawym chlebowym posmakiem. Generalnie szału nie ma, czuć, że piwo jest świeże, autorskiego wykonania i za to duży plus, który dorzucam do ogólnej oceny czyli 6.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.