Crus Bruin
Crus Bruin
Crus Bruin
% alk. 8.0
8058669981200addbarcode

Crus Bruin inspirowany jest belgijskim Strong Ale. La Crus Bruin prezentuje swój odważny bursztynowy kolor z błyszczącymi rubinowymi refleksami, podczas gdy pianka jest kremowa, obfita, gęsta i trwała. Złożone smaki to harmonijna mieszanka słodu z nutami karmelu i suszonych czerwonych owoców. Zawartość alkoholu jest ledwo wyczuwalna, a łagodna kwasowość sprawia, że to piwo jest świeże, rześkie i łatwe do picia.

Składniki: woda, słód jęczmienny, cukier, chmiel, drożdże.
Dodał: lucalinvail - 2022-10-18 18:04:42

oceny Oceny

Użytkownicy 9 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia9 / ilość: 1

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
lucalinvail
starstarstarstarstar

2022-10-10 21:16:54
Pięknie pachnie z butelki - \"gęsto\", słodowo, także korzennie i przyprawowo - ale nie nachalnie. Ślina sama wzbiera w ustach. W szklance aromat się otwiera - dołączają akcenty suszone, ale i alkohol. Ciecz rubinowa, spora piana beżowej piany.

W smaku jest bardzo bogato - jest to zdecydowanie wielowymiarowy trunek do powolnej degustacji. Zaczyna słodką wiśnią w likierze, po czym przechodzi w cierpkie ciasto z porzeczkami. Jest przestrzennie, nic się tutaj nie dusi, nie zalega. Smak wypełnia całą powierzchnię ust - kąsa cierpkością, koi słodyczą, finiszuje oddalając się w stronę delikatnej, herbacianej goryczki. Alkoholu nie czuć w ogóle. Piwo jest niepasteryzowane, co zapewne jeszcze polepsza jego walory smakowe.

Mam jeszcze to drugie i już nie mogę doczekać się odpowiedniego momentu na degustację. Przywiozłem z Włoch tylko po jednej sztuce propozycji tego browaru - gdybym wiedział ...

P.S. Butelka jest prześliczna, ale otwarcie kapsla to niezły challenge ;)
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 8, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.




Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.