Crew Republic Foundation 11
Crew Republic Foundation 11
Crew Republic Foundation 11
% alk. 5.6
brak koduaddbarcode

Foundation 11 to lekkie American Pale Ale, które, jak twierdzą twórcy z Crew Republic, stoi u podłoża piwnej rewolucji w Niemczech i nawróciło na ścieżkę hopheada wielu miłośników lagerów. To bursztynowe, lekko mętne piwo, oferuje nam aromat cytrusów i ananasów, jak również wyraźną trawiastość i żywiczność. W smaku dostajemy piwo wytrawne, lokujące się zdecydowanie po chmielowej stronie mocy, z solidną, nieco cierpką goryczką.
Dodał: Shinodin - 2015-07-16 08:17:15

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia6 / ilość: 1

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2015-07-01 23:49:21
Piana drobnoziarnista, wysoka na około 0,5 centymetra, ciekawy lacing, średnio-szybko opadająca. Barwa jaśniejsza pomarańczowa, nie do końca klarowne, troszkę mętne. W zapachu przyjemne nuty cytrusowe i kwiatowe, trochę słodu i generalnie egzotyka owocowa w pełnej gamie. W smaku również cytrusy i dziwne ale...też ciasteczka? Goryczka na nie najgorszym poziomie, jednak na pewno nie jest na poziomie IBU 40 zadeklarowanym na etykiecie, wysycenie na raczej niskim poziomie, subtelnie kwaskowe. Kapsel fajny, unikalny z logiem browaru, etykieta również wykonana ciekawie. Jest to na pewno moje pierwsze piwo w rzadkim stylu German pale ale, jednak trochę się zawiodłem, piwo jest zbyt wodniste, mało wyraziste i brakuje mi jakiejś charakterystycznej cechy jaką można by nadać temu stylowi... niemniej jednak z chęcią spróbuje innych wyrobów tego niemieckiego kontraktowego browaru. A za Foundation 11 dam 6 z małym plusikiem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.