Crew Republic 7:45 Escalation
Crew Republic 7:45 Escalation
Crew Republic 7:45 Escalation
% alk. 8.3
IBU 83
brak koduaddbarcode

07:45 zegar w godzinach porannych. Znajomych nie ma, a teraz nawet barman chce Cię wyrzucić, bo jesteś ostatni w barze ponownie. Ale chcesz korzystać z okazji . . . To piwo poświęcamy Tobie, zawsze idziesz i wracasz do domu, a my od dawna leżymy w łóżku. Jesteś bohaterem wieczoru! Produkowane od 1983 roku!
Dodał: Shinodin - 2015-07-28 08:56:02

oceny Oceny

Użytkownicy 5 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia5 / ilość: 1

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
oranjefan
starstarstarstarstar
2017-12-19 21:41:15
Bardzo słodki, słodowo chmielowy aromat który w pierwszej chwili wzbudził skojarzenia z Kiss The Beast 2.0 z AleBrowaru + Birbanta. Bardzo fajny, intensywny aromat. Słód, lekki karmelek ale w bardzo czystej postaci, do tego żywice, iglaki, owoce tropikalne - bardzo słodkie i dojrzałe.
W szkle natomiast mniej intensywnie. Pojawiają się teraz na pierwszym planie świeże cytrusy. Jest też bardziej orzeźwiająco, lekko a w tle majaczy niezbyt przyjemny aromat gumy balonowej.

Piwo jasne, złote, z obfitą śnieżnobiałą pianą zbudowaną jednak ze średniej wielkości bąbelków które z czasem w górnej warstwie piany zmieniają się w duże, mydlane bąble. Piwo delikatnie opalizujące, ale jak na double ipa bardzo jasne. Piana - opada powoli, zdobiąc szkło.

Wytrawne, co w Double IPA jest nie lada wyczynem. Słodowość znikoma, a przez to czuć natychmiast niestety alkoholowy, gryzący posmak. Jest pustawo, wodniście. W smaku zaś czuć chmiel - słodkie pomarańcze, grejpfruty, iglasto sosnowe posmaki. Całość przeradza się w iglasto żywiczną goryczkę o wysokiej mocy. Rozgrzewanie w przełyku za sprawą alkoholu czyni z tego piwa srogiego potwora o niezbyt dużej pijalności, co dodatkowo potęguje spore jak na styl wysycenie.

Aromat w butelce wzbudził miłe wspomnienia z bardzo dobrym Double IPA od AleBrowaru i Birbanta. Jednak im dalej w las, tym gorzej... Pustawo, wodniście, z ordynarnym alkoholem i średnio intensywnymi posmakami chmielowymi, za wyjątkiem wysokiej goryczki.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 9 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.