Craft Kingdom Brewery Tropical Cruise
Craft Kingdom Brewery Tropical Cruise
Craft Kingdom Brewery Tropical Cruise
% alk. 6.4
Blg 15.0
5907652547028addbarcode

Uwarzone przez Craft Kingdom Brewery.
Piwo w stylu Mango New England IPA.
Dodał: Barcelonismo - 2019-05-29 13:42:22

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 4
Goście 0 / ilość: 0
średnia6 / ilość: 4

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gulek
starstarstarstarstar
2020-12-20 11:48:39
Tego roku takich piw z pulpą mango wypiłem już naprawdę dużo i niczym innym to piwo się nie wyróżnia, we wszystkich jest czuć to samo czyli mango z pulpy. Smakuje to trochę jak multiwitamina.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Gość
awatar
Gość
2020-01-31 18:25:38
Mam podobne odczucia co koledzy - bardzo dużo mocno dojrzałego mango, które przykrywa wszystko inne. Piwo dość ciężkie, wręcz może mdłe. Nie ma tragedii, ale szału też nie ma.
awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar
2019-09-15 16:50:52
Mam podobne spostrzeżenia jak kolega Shinodin. Barwa niczym sok z mango , mega gęste , zmętnione całkowicie.Wygląda jak Vermont niewątpliwie. Piana szybko znikła bo mango wiadomo nie lubi piany , brak lacingu. W aromacie same mango , dojrzałe , mało soczyste te piwo , spodziewałem się soczystego piwa. Zbyt dojrzale te mango. W smaku przez to jest trochę pod koniec męczące , zbyt mało rześkie , niezła goryczka niespotykana w tym stylu. Średnie nagazowanie. Mango zdominowało to piwo i wg mnie to piwo jest średnie jak na Vermonta. Warka do 24.04.2020 , gdyby Mango było soczyste to piwo było by super a tak jest co poprawiać. Szkoda , zawiodłem się. :/
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 8 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2019-08-29 21:27:15
Piana praktycznie żadna, dziurawiąca się momentalnie po przelaniu piwa z butelki do szkła i nie pozostaje już pod zupełnie żadną postacią, następstwem czego brak lacingu. Barwa ciemniejsza pomarańczowa, bardzo mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu aromaty mango zdecydowanie dominują, przyjemna soczkowość, mniej żywicy czy karmelu, generalnie jest owocowo i egzotycznie. W smaku dość wyraźnie goryczkowe, prawdę powiedziawszy spodziewałem się czegoś lżejszego, mango nadal wyraźnie aktualne, słabsza kontra kwaskowa, efekt soczkowości, lekka żywica, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w ciekawej kolorystyce, elegancko wykonana graficznie, w miarę dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 24.04.2020. Moje pierwsze piwo od Craft Kingdom Brewery, zdecydowanie brakuje mu lekkości i świeżości. Piwo jak na styl NE IPA jest dość ciężkie w odbiorze, czuć mango, soczkowość, ale również nieco męczącą goryczkę. Tym razem daję i liczę że następne wyroby z tego browaru okażą się nieco lepsze.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.