Corsendonk Summum Roodbruin
Corsendonk Summum Roodbruin
Corsendonk Summum Roodbruin
% alk. 8.1
Blg 18.3
5411491004234addbarcode

Belgijskie piwo klasztorne w stylu Abbey Ale uwarzone dla sieci Lidl.
Dodał: berto - 2018-06-18 18:27:01

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 16
Goście 6,5 / ilość: 4
średnia6,9 / ilość: 20

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar
2019-01-01 21:23:29
Wygląd: kolor brunatno-rubinowy, klarowne, bardzo ładna piana, beżowa, drobna, trwała
Zapach: Nuty wiśniowo-czekoladowo-maślane, zapach nie jest jakiś wybitny, typowej belgijskiej i zwłaszcza klasztornej fenolowości brak, mocna piwniczność
Smak: Pamiętam, że Pater nie zrobiło na mnie większego wrażenia, tu jest trochę lepiej, o ile w zapachu nie czuć było przyprawowości, to w smaku już jest, nie rozpieszcza tak jak wiele Belgów, ale jest ok., w smaku również wiśnia, może i trochę śliwki, wiśnia w czekoladzie i w maśle, no jest maslane i nie da się tego ukryć, ale zaokrągla to piwo, które raczej jest cienkuszem, piwniczność, ziemistość również w smaku, nawet czerwonym winem wytrawnym trochę daje, całkiem ok. Bardzo gładkie piwo, delikatne, nieagresywne, alkoholowości zero.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 6, wygląd: 8 )
awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar
2018-04-14 08:26:45
Barwa ciemny rubin , piana pomiędzy beżowej a białej. W miarę trwała , lacing całkiem niezły. W aromacie czuć wiśniowe akcenty , winne. Całkiem przyjemne nuty. W smaku niska goryczka , wiśniowy posmak w sumie podobnie jak w aromacie. Nie czuć tych 8 % . Ogólnie to tak zwana nudna Belgia , solidnie choć bez szału.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2017-10-12 23:53:19
Piana bardziej beżowa niż biała, drobnoziarnista, wysoka na około centymetr, powoli dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca całkiem ciekawy lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza rubinowa, w miarę klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu wytrawne nuty winne, belgijskie przyprawy, czerwone owoce, wiśnie. W smaku kwaskowe z wyraźnym wiśniowym posmakiem, pewna doza wytrawności, goryczka adekwatna do stylu, słabsza kontra słodowa, dobrze zamaskowany alkohol, przyprawowość, wysycenie na średnio-wysokim poziomie. Kapsel fajny, bo unikalny, tylko dla tego piwa, etykieta elegancka, klasyczna, dobrze wykończona graficznie. Warka 21.03.2020. Całkiem udany, wytrawny belg, bez alkoholowych dobrze ukrytych nut. Wiśniowy przyjemny dla podniebienia kwasek nadaje charakteru. Niby szału nie ma, ale do powolnego sączenia nadaje się bardzo dobrze. Pod koniec degustacji staje się nieco cierpki...moja ocena to 7 choć z minusem.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
ekoman69
starstarstarstarstar
2017-08-27 21:26:52
Piwo o pięknej ciemnej brunatno - rubinowej barwie. Przejrzyste. Tworzy gęstą pianę, która w czasie picia oblepia szkło, jednak dość szybko opada do cienkiej warstwy. Aromat lekko wyczuwalny - jakby owocowy, wiśniowy. W smaku lekko wytrawne, ciut kwaskowe, czuć drożdże, nuty wiśni, lekką chlebowość i akcenty przypraw korzennych. Mimo wysokiego woltażu smaku alkoholu nie czuć, jednak rozgrzewa gębę i przez to czuć, że jest to mocne, dość ciężkie piwo.
Warka z oznaczeniem 21/03/20 H 09:31. Kupione w Lidlu za 4,99 zł w butelce 0,33l.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 9 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.