Cornelius Hazy Truskawka + Wiśnia
Cornelius Hazy Truskawka + Wiśnia
Cornelius Hazy Truskawka + Wiśnia
% alk. 3.0
IBU 15
5905689310080addbarcode

Piwo pszeniczne. Tradycyjnie warzone, nieklarowne - więc mgliste. Ożywcze, dzięki zawartości naturalnego soku z truskawki i wiśni. Pełne smaku i aromatu. Twój owocowy chillout z Corneliusem.
Piwo pszeniczne 51% z lemoniadą o smaku truskawkowo-wiśniowym 49%. Pasteryzowane. Naturalnie mętne. Niefiltrowane.

Składniki: woda, słód pszeniczny, słód jęczmienny, cukier, sok wiśniowy (2. 8%) z zagęszczonego soku, sok truskawkowy (0. 1%) z zagęszczonego soku, kwas: kwas cytrynowy; aromat truskawkowy, chmiel koncentrat z marchwi, drożdże.
Dodał: Full_ - 2019-05-03 09:14:04

oceny Oceny

Użytkownicy 6,59 / ilość: 32
Goście 8,43 / ilość: 7
średnia 6,92/10 / ilość: 39

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2019-11-08 01:11:44
WYgląd: delikatnie mętne, lekko karminowe, różowa piana w piwie raczej odstręcza
Zapach: najtańsze landrynki z odpustu, chemiczna, sztuczna truskawka
Smak: Jedyne za co muszę Sulimar pochwalić to to, że gówniane piwo z najtańszym sztucznym syropem i ekstraktem z... marchwii próbuje sprzedawać jako piwo nowofalowe i jeszcze ktoś to kupuje. Smakuje okrutnie, jak dane Starovary z aspartamem i aromatem. Sztucznie, obrzydliwie niepijalnie. Słodki ulep nie mający nic wspólnego z czymś naturalnym, prawdopodobnie do piwa posżły najtańsze syropy składające się z cukru i aromatu, smakuje to jak czerwona tania oranżada lub ekstrakt z najtańszego lizaka z wiejskiego sklepu, a to przecież miało być piwo pszeniczne. W zestawieniu z tymi syropami to mogło być równie dobrze z ziemniaków. Nadaje się do udrażniania rur.
oceny Oceny użytkownika:
2 ( smak: 1, zapach: 2, wygląd: 4 )
awatar
StefekPijakos
starstarstarstarstar

2019-07-06 22:00:31
Piwo smaczne, chociaż wiśnia to raczej symbolicznie. Czuć dominacje truskawki i pszenicy. Piłem schłodzone. Piwo o średniej, białej pianie. W zapachu truskawka, wanilia. Goryczka chmielowa jest, ale minimalna - fajne na lato.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-06-28 19:56:53
Piana biała, z elementami różu, drobnoziarnista, wysoka na około centymetr, średnio-szybko dziurawiąca się, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza różowa, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu taki kompot truskawkowy z małą domieszką wiśni na granicy autosugestii, klimatów pszenicznych nie wyczuwam wcale. W smaku kompocik truskawkowy nadal aktualny, subtelny wiśniowy finisz z elementem kwaskowości, goździki i drożdże ukryte gdzieś daleko w tle, goryczka zerowa, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel żółty od browaru Cornelius, etykieta klimatycznie wykonana graficznie, w miarę dobrze opisana. Warka 17.04.2020. Kompot truskawkowo-wiśniowy, mający mało wspólnego z piwem. Efekt orzeźwienia raczej kiepski, lekka kwaskowości nieco podbija ten element, ale w mojej opinii niewystarczająco. Na minus również mało naturalne aromaty i sporo chemicznej landrynki, 5 to góra co mogę dać, nie powala na kolana, za mało piwa w piwie.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
Gandalfino
starstarstarstarstar

2019-06-25 19:50:08
Różowo ? pomarańczowe. A piana biała. Wzorcowa jak na weizena przystało.
W aromacie dominuje truskawka.
W smaku też. Kompcik fifty fifty z niezłą pszenicą.
Na lato może być.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 6, wygląd: 9 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010