Cornelius Halloween Beer Limited Zombie Edition
Cornelius Halloween Beer Limited Zombie Edition
Cornelius Halloween Beer Limited Zombie Edition
% alk. 5.0
Blg 12.5
5905689308070addbarcode
ulubione: 1
cena: 2,50 zł

Piwo górnej fermentacji warzone z udziałem amerykańskich odmian chmielu. Niefiltrowane, pasteryzowane. Łączy cechy typowe dla piw pszenicznych: słodowość i kwasowość z zapachem amerykańskich odmian chmielu. Podstawą słodową jest słód pszeniczny uzupełniony jęczmiennym. Wyjątkowo orzeźwiające, o dość intensywnej ale przyjemnej goryczce.
Dostępne w puszce o pojemności 330 ml.
Dodał: icerock87 - 2016-11-22 22:59:10

oceny Oceny

Użytkownicy 5,65 / ilość: 31
Goście 6,81 / ilość: 16
średnia6,04 / ilość: 47

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Grzegorz_J
starstarstarstarstar
2017-09-12 18:58:51
Warka do 03-10-17
Barwa słomkowa ,lekko zmętnione. Piana początkowo obfita opada do cieńkiej warstewki delikatnie koronkując na szkle.
Aromat. Dość wyraźny aromat amerykańskich chmieli raczej w kierunku żywicznym niż owocowym. W tle słody i delikatny banan.
Smak. Na pierwszym planie chmielebi w miarę ogrzewania się coraz wyraźniejszy banan. Delikatna kwaskowość. Finisz z dość wyraźną goryczką.
Moim zdaniem bardzo przyzwoite piwo.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar
2017-07-17 12:16:35
Smakuje jakby było na drożdżach belgijskich, ma sporo wad, diacetyl do przyjęcia, ale DMS już nie
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 6 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2017-05-02 21:15:24
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się, lacing raczej zerowy. Barwa jaśniejsza piaskowa, mocno zmętnione, nieprzejrzyste i nieklarowne. W zapachu nuty charakterystyczne dla piw pszenicznych, goździki, banany, drożdże, a ponadto może nie cytrusowy, ale... co najmniej kwiatowy akcent. W smaku słodkie owszem, lecz również nieźle kwaskowa, występuje też goryczka, adekwatna do stylu, nie zalegająca, o kwiatowym profilu, wysycenie na średnim poziomie. Degustowane w wersji puszkowej, nie wiem czy występuje butelkowa, sama puszka w ciemno-żółtej kolorystyce, ubogo opisana, graficznie wykonana co najmniej interesująco. Warka 02.10.2017. Pszenica owszem, amerykańska? Zdecydowanie mniej...piwo bardzo podobne do tego z wersji butelkowej, miały być amerykańskie chmiele, a jest średniej jakości pszenica z nie do końca naturalnymi posmakami. Przeciętne piwo od Corneliusa na przeciętną ocenę jaką jest 5 z plusem.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 5 )
awatar
Barbarossa
starstarstarstarstar
2017-04-24 21:23:42
Kolor słomkowy, niemalże klarowne, biała czapa piany, zdobiąca szkło, drobne i średnie pęcherzyki, ale opada w kilka chwil.

W zapachu typowo banany i goździki, typowo dla tego stylu, ale coś tak za słodko trochę. A te amerykańskie chmiele ukazują się coś tak bardzo nieśmiale.

W smaku, jak się po Corneliusie można było spodziewać, słodko, kurde, no słodko. Ta jakaś gorycza niby chce coś zrobić, chmiele jakby chciały podziałać, ale jakby się trochę wstydziły. W smaku banany, goździk, bardzo ale to bardzo słabawy posmak chmieli, trochę kwaskowaty, średnio wysycony. Coś mi tak z tyłu głowy chodzi że może tu być jeszcze jakaś nuta korzenna. Ble, troszkę mdląco. Nie jest to jakieś bardzo złe piwo, ale pozostawia taki niesmak.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 3, zapach: 4, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.