Coisbo 5th Avenue Lager
Coisbo 5th Avenue Lager
Coisbo 5th Avenue Lager
% alk. 4.6
Blg 11.9
IBU 21
brak koduaddbarcode

Nazwa browaru pochodzi od nazwiska jego założyciela i głównego piwowara, którym jest Anders Coisbo. Rozwiązanie, w którym nazwa browaru pochodzi od nazwiska założyciela może nie jest tak powszechnie stosowana u nas jak odwoływanie się do regionu pochodzenia, ale znana jest też w Polsce chociażby za sprawą Wojtka Solipiwko. Kolejną charakterystyczną cechą jest estetyzm minimalizm etykiet, gdzie na czarnym tle znajduje się logo i nazwa piwa oraz miejski charakter nazw piwa, a w szczególności liczne odwołania do Nowego Jorku.

W składzie słody karmelowy, monachijski i pilzeński, chmiele Saphir i Saaz, woda oraz drożdże.
Dodał: Shinodin - 2017-07-10 23:31:59

oceny Oceny

Użytkownicy 5 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia5 / ilość: 1

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2017-07-05 20:59:46
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, raczej słabej jakości, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się i zanikająca, wobec czego lacing jest tutaj praktycznie zerowy. Barwa ciemniejsza bursztynowa, nie do końca klarowne i przejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu bardzo niewyraźne nuty słodowe, karmelowe i zbożowe, ale generalnie piwo jest mało aromatyczne. W smaku podobnie trochę słodowości i karmelu, gdzieś w tle jakby cytrusy i owoce...goryczka iluzoryczna tak samo jak kontra kwaskowa, gdybym chciał się doszukiwać to może ciasteczka...wysycenie na średnim poziomie. Kapsel od browaru Coisbo, etykieta minimalistyczna, elegancka w ciemnej kolorystyce. Warka 26.03.2017. Mało wyraźny Amber Lager od duńskiego browaru Coisbo. Ciężko doszukać się w nim wad, ale i zalet niewiele...łagodne i subtelne piwo to na pewno. Na podniebieniu hen hen daleko klarują się jakieś aromaty, dla mnie to za mało...Cena wysoka jakość...nijaka, dlatego też mogę dać maksymalnie 5 z plusem i ani kawałka więcej.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.