Chojrak Piwo Mocne
Chojrak Piwo Mocne
Chojrak Piwo Mocne
% alk. 7.0
5908235957906addbarcode
ulubione: 2

Piwo produkowane przez Browary Łódzkie dla sieci Eurocash. Piwo o kolorze ładnego bursztynu, klarowne. Piana niezbyt intensywna i średnio trwała. W zapachu dominuje słodycz karmelowo-landrynkowa. Smak lekko słodkawy przewijający się lekką goryczką.
Dodał: ryszard_o - 2014-05-19 12:26:18

oceny Oceny

Użytkownicy 5,03 / ilość: 34
Goście 6,69 / ilość: 131
średnia 6,35/10 / ilość: 165

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2021-02-11 18:30:51
Zachęcony recenzją PiVoVar-a kupiłem. I niestety mi się trafiła kiepska partia. Lub uwarzone w innym browarze niż partia którą pił PiVoVar. Moje było niedobre, z ledwością jedno wypiłem. To tylko potwierdza, że vanpur nie trzyma jakości. Podobnie kiedyś miałem z halnym mocnym. Jedna partia smaczna. Skończyła się dobra partia, kolejna dostawa w tym samym sklepie i szok. Całkiem inne piwo, niedobre. Szok bo jakby ktoś tam jakiegoś \"błota\" wlał. Tak więc piwo z vanpura, to trzeba trafić na dobrą partię. Przedwczoraj piłem goldbrayner mocne (vanpur), ważone dla lewiatana. I piwo pijalne. Natomiast wczoraj pity chojrak mocny był niedobry. Niepijalny. Tak więc vanpur trzeba mieć szczęście i dobrze trafić.
awatar
PiVoVar
starstarstarstarstar
2021-02-12 18:25:00
Przykro mi jeśli wprowadziłem w bład ale moje odczucia były takie jak napisałem. Niestety kupiłem ostatnio to piwo z inną partią i faktycznie już nie wchodziło tak dobrze. Mimo to wole dać za niezbyt dobre piwo 2zł niż 3,50 za równie złe. Czasem nawet zdzrza się siekacz goldbrayner z lewiatana 9% co wchodzi i jest całkiem dobry by z innej partii zakupiony za kilka dni stawał w gardle. Pozytyw jest taki że koncerny oduczyły mnie picia dużej ilości piwa ponieważ piwo które klepie sie w Polsce masowo jest bardzo kiepskie......Dziwne że jak się kupi tanie masowe piwo na Słowacji i w Czechach to jest równe i smaczne a u nas jest obecnie bardzo źle...
awatar
Gość
awatar
Gość

2021-02-09 18:59:45
Smak wyborny (plastik) zapach już mniej
Pachnie jak zdechła ryba ale w smaku delikatny stosunkowo lekki i przyjemny lepszy niż np mocne polskie z lewiatana
awatar
PiVoVar
starstarstarstarstar

2021-02-08 16:30:22
Bardzo długo omijałem szerokim łukiem jako piwo dla żuli. Myślałem że to takie coś jak paskudne kuflowe. Pewnej niedzieli chciałem się napić piwa a markety pozamykane same małe sklepiki w mojej małej miejscowości. A tam tatry harnasie tyskie i inne g****o w cenie za czteropak jakbym jakieś piwo premium kupował. Pomyślałem nie dam prawie 16zł za cztery lipne piwa. Patrze a tam chojrak......2,29za pusie. Wziołem 4 sztuki. I tu zaskoczenie!!!!!!!! Piwo niezwykle pijalne bez wad. Nie jest to ambrozja ale nie znam piwa o tej mocy co wchodzi na trzy razy. Całkiem spoko smak i idealna ilość gazu. Ludzi odstrasza niezbyt ładna puszka, nijaka nazwa i podejrzanie niska cena. Mnie też odstraszała. Teraz sięgam regularnie po to piwo. W małym sklepie puszka tatry mocnej prawie 4zł a tu mamy lepszy produkt za 2,29!!!!!!!!!! Musieli wymyślić nazwe jak wszystkie marki sprzedaliśmy koncernom zagranicznym. Polecam sie przekonać do butelki pet 1litr. 3,49 za litr. Wkładasz do lodowki zakręcasz i masz na później. Naprawde produkt godny polecenia. Nie przepłacajcie za syfy typu tatra żubr itp w cieńkich puszkach które gną sie jak papier. Wole produkt niezbyt wysokiej jakości za 2 zł niż produkt równie niskiej lub gorszej jakości za 3,40.
awatar
Gość
awatar
Gość

2020-07-28 19:57:02
Cena/jakość 10/10 :D ? polecam.
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010