Chmielologia Select Bezpieczne Zero Zero
Chmielologia Select Bezpieczne Zero Zero
Chmielologia Select Bezpieczne Zero Zero
% alk. 0.5
5902020105633addbarcode
ulubione: 1
cena: 3,99 zł

Piwo uwarzone na zlecenie firmy Bevgroup przez Browary Regionalne Wąsosz. Jest to czwarte piwo z serii Chmielologia Select.

Z przyjemnością przedstawiamy nasze piwo bezalkoholowe w stylu Lite Rye APA. Jego receptura jest efektem długiego procesu selekcji oraz wieloletnich doświadczeń. Uwarzyliśmy solidnie nachmielone piwo bezalkoholowe, które przypadnie do gustu każdemu birofilowi. Wyjątkowej faktury nadało wykorzystanie słodu żytniego, a za intensywny, cytrusowy aromat odpowiadają amerykańskie odmiany chmielu.

Piwo jasne, pasteryzowane, niefiltrowane
Składniki: woda, słody (pilzneński, żytni, monachijski), chmiele (Centennial, Cascade, Zeus, Citra), drożdże piwowarskie
Zalecana temperatura serwowania: 7-9°C
Zalecane szkło: IPA Glass
Dostępne w butelkach bezzwrotnych o pojemności 330 ml.
Dodał: Piwosz92 - 2018-10-21 14:39:01

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 9
Goście 6,75 / ilość: 4
średnia6,92 / ilość: 13

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
MateoKrk_
starstarstarstarstar
2019-10-02 00:19:18
Barwa Jasno Słomkowa Mętne Nieprzejrzyste.

Aromat Średnio Intensywny Czuć Akcenty Cytrusowe Żywiczne Słód Żytni Delikatną Brzeczkę a Nawet Motyw Herbaciany.

W Smaku Treściwe Słodowe Są Chmielowe Cytrusowe Nuty Akcenty Brzeczkowe Na Szczęście Są Tu Minimalne Goryczka Na Średnim Poziomie Całkiem Przyjemna o Profilu Żywicznym Lekko Zalegająca Wysycenie Średnio-Niskie.

Bardzo Przyjemna Bez % Żytnia APA Idealna na Wieczór Jeśli Zatem Nie Będzie na Półce Sklepowej Bezalkoholowej IPY z Miłosławia to Zawsze z Chęcią Sięgnę Po Bezpieczne Zero Chmielologii.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2019-01-23 17:28:34
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, wysoka na około centymetr, powoli dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca całkiem ładny i trwały lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu nuty owocowe, kwiatowe akcenty, ponadto zbożowość i ryżowe klimaty, podbudowa słodowa. W smaku nadal czuć pewną owocowość, ryżowe klimaty charakterystyczne dla piw bezalkoholowych są tylko tłem, goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, słabsza kontra kwaskowa, na drugim planie kwiaty, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny czarny, etykieta też w ciemnej kolorystyce, ciekawie wykonana graficznie, w miarę dobrze opisana. Warka 06.09.2019. Bezalkoholowe piwo z akcentem stylu APA, czyli wyczuwalne są owoce i cytrusy choć nie grają głównej roli. Jak na piwo bez % udany efekt orzeźwienia, wiadomo do Kormorana trochę brakuje, ale źle też nie jest. W mojej opinii zasługuje na mocne 6 z plusem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
Gość
awatar
Gość
2018-10-13 18:11:30
Piwo tzw rzemieślnicze , z pływającymi papruchami, gorzkie i nie warte swojej ceny. Polacy musza sie jeszcze dużo nauczyć...
awatar
Gość
awatar
Gość
2018-09-19 19:11:53
Rynek piw bezalkoholowych zaczyna przeżywać rewolucje, niegdyś tylko 1 na 100 z kormorana, teraz bezpieczne zero zero. Wyraźnie czuć chmiel w smaku są cytrusy, lżejsze niewątpliwie od 1 na 100 ale z niezłą goryczka piwo mętne z niezłą pianą cytrusami w zapachu i dobra goryczka nie jest woldnste puste tylko niestety cena wygórowana ponad 4 zł i butelka 0,33. Jednak jeśli z jakiś powodów nie możecie napić się apa z alkoholem wybór prosty szukajcie zero zero na półce ????
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.