Cherry Chouffe
Cherry Chouffe
Cherry Chouffe
% alk. 8.0
IBU 10
5410769800097addbarcode

Specjalny belgijski mocny ale warzony przez belgijski browar Achouffe (Duvel-Moortgat), będący wariantem ciemnego Mc Chouffe z dodatkiem kwaśnych wiśni, które stanowią aż 12%.
Krasnale uwielbiają piwa Achouffe, ale doceniają też soczyste wiśnie, które rosną w ich krainie wróżek, w tym roku skrzaty CHOUFFE zbierały wiśnie i przechowywały je w piwnicy, a stary sufit opadał pod ciężarem owoców. Wiśnie wpadły do kadzi przygotowywanego Mc CHOUFFE, a złośliwe krasnale nic na ten temat nie mówiły, zaskoczony odkryciem świecącego czerwonego piwa o owocowym smaku, Mistrz Piwowar zdecydował się ostatecznie przenieść go do beczek. - głosi opowieść producenta.

Składniki: woda, słód jęczmienny, roztwór cukru inwertowanego, 12% sok wiśniowy, chmiel, koncentrat z czarnej marchwi, słodziki (Acesulfam K, glikozydy stewiolowe)
Dodał: nietzsche - 2019-01-23 11:32:35

oceny Oceny

Użytkownicy 6,75 / ilość: 8
Goście 0 / ilość: 0
średnia6,75 / ilość: 8

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar
2019-02-11 22:22:15
Wygląd: kolor rubinowy, klarowne, śliczna piana, puszek, obfita, lacing jak szron
Zapach: bardzo wiśniowy, jest też owoc róży, wyraźna fenolowośc, dużo owoców szuszonych raczej czerwonych, ale jest też nuta jabłko/gruszka
Smak: Bardzo słodkie i bardzo kwaśne jednocześnie, nie zatraciło jednak cech piwa, jest pełne, słodowe, przebija się powiło i trochę kawy zbożowej, karmel, wyraźna melanoidynowość i chlebowość, wyraźna belgijska przyprawowość. Alkoholu nie czuć w ogóle, jest mega gładkie i aksamitne, ale też nie ma co ukrywać, to raczej pozycja Chouffe dla fanów piw deserowych, wśród nich pewnie jest królem, jest mega naturalne.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.