Central Waters Belgian Style Quadruple Ale
Central Waters Belgian Style Quadruple Ale
Central Waters Belgian Style Quadruple Ale
% alk. 11.9
IBU 26
USA USA
0672882100880addbarcode

Klasztorny quadrupel leżakowany w beczkach po bourbonie z serii Brewers Reserve amerykańskiego browaru Central Waters Brewing Co.
Leżakowany w beczce Quad warzony jest w duchu współpracy. Łączymy tradycyjne techniki i składniki, takie jak belgijski cukier kandyzowany, z amerykańską innowacją i eksperymentami z wykorzystaniem beczek po bourbonie. - głosi opis producenta.
Dodał: nietzsche - 2019-01-28 08:12:16

oceny Oceny

Użytkownicy 8 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia8 / ilość: 1

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar
2019-11-23 23:41:47
Wygląd: barwa ciemnomiedziana, rubinowa, całkowicie klarowne, ok piana, ale niezbyt trwała, lacing znikomy.
Zapach: mega bourbonowe, kokosowe i waniliowe, ale przede wszystkim mega fenolowe, ta przyprawowość tu aż drapie w nożdża, ziele angielskie, gałka muszkatołowa, pieprz, delikatny goździk, zimna kawa naturalna, taka fusiara, do tego zestaw ziołowy, pachnie jak w sklepie zielarskim lub aptece starej daty ;) Zapach intensywny, z 3x mocniejszy niż Oktavio z którym jest próbowane
Smak: NIe ma terminu przydatności, więc wiem tylko, że jest z 2017, na pewno uderza w nim mocna bourbonowość, beczka zrobiła swoje, to nie jest bieda a'la Łańcut czy Kraftwerk, czyli \"zróbmy jedynaste piwo w tej samej beczce\", ale jednak na tle naszego Oktavio czy takiego nawet sztampowego quada jakim jest Gulden Draak, to jakiegoś bogactwa nie ma, piwo jest alkoholowe, może dlatego, że jednak to cienkusz (ma 12% alko i obstawiam, że blg takie jak 10% Oktavio, czyli 24), jednak belgijskie dbsa świetnie ukrywają alko nawet przy swojej wodnistości. Suszone owoce w stronę suszonej figi, jakaś rodzynka, kawa zbożowa, karmel, pumpernikiel, spora przyprawowość (to jeden z większych plusów) no i beczka, czyli wanilia, kokos, posmak drewniany, taniczny. Melasa, miód, toffi. To piwo bez beczki wyglądałoby naprawdę blado na tle nie tylko quadów belgijskich, ale i polskich, a szkoda, bo pachnie obłędnie.
Zbyt duże wysycenie jak na styl, które pewnie spłasza to piwo.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 7, zapach: 9, wygląd: 7 ) 2019-11-23
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.




Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.