Castelain Grand Cru
Castelain Grand Cru
Castelain Grand Cru
% alk. 8.5
3272460123118addbarcode

Castelain Grand Cru to wynik pasjonujących badań prowadzonych przez Nicolasa Castelaina, mistrza piwowara. To smakowite piwo o wyjątkowym charakterze zapewnia rzemiosło utrzymywane przez trzy pokolenia.

Długi okres dojrzewania nadaje CASTELAIN Grand Cru idealną równowagę między subtelną goryczą flandryjskiego chmielu MAGNUM a aromatyczną elegancją chmielów TETTNANGER i LUBELSKIEGO.

Po warzeniu i fermentacji CASTELAIN Grand Cru jest utrzymywany przez długie tygodnie w naszych piwnicach w 0°C. Ten okres zwany „La Garde” pozwala mu się naturalnie dopracować, zapewniając równowagę, finezję i wyjątkowy smak. - opis producenta.
Dodał: nietzsche - 2019-06-25 11:12:30

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia7 / ilość: 1

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość
2023-03-21 20:12:52
Super smak ocena bardzo dobra
awatar
Gość
awatar
Gość
2021-11-28 16:01:05
Złoty klar, czapka delikatnej piany. Aromat jest niezwykły - elegancki farmhouse: sporo dzikości, suszona słodowość, przyprawy korzenne, miód, szlachetny alkohol. W smaku jest bardzo egzotycznie - smaki właściwe dla koniaku, miodu pitnego, piwa i deserowego wina przenikają się nawzajem. Sporo tu suszonych owoców, kompotu, biszkoptu, sękacza; nieco mniej kardamonu, gałki muszkatołowej i goździków. Wszystko kończy krótka, pieprzowa goryczka. Wrażanie z picia bardzo intensywne, wypiłem połowę i zamknąłem na później. Znalazłem w poznańskim Auchan, zakupiłem w promocji przecenione o 50% (z 30 na 15 złotych). Żałuję, że wziąłem tylko jedną butelkę ...
awatar
Gość
awatar
Gość
2021-11-05 22:54:40
Z tą cenę szału nie ma . Niewiele w tym smaku piwa trochę przekombinowane.
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.