Casablanca Premium Beer
Casablanca Premium Beer
Casablanca Premium Beer
% alk. 5.0
brak koduaddbarcode

Casablanca Beer to delikatny, jasny lager. Ma zdecydowanie słodowy smak z lekko tylko wyczuwalną goryczką. Piwo reklamowane jest na świecie m.in. hasłem: "Nalej mi jeszcze raz, Sam", nawiązującym do legendarnego filmu z Humphreyem Bogartem. Jest to jeden z głównych towarów eksportowych Maroka.

Skład: woda, słód jęczmienny, chmiel, drożdże.
Dodał: krzysiek.w17 - 2013-03-19 10:48:00

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 9
Goście 7,13 / ilość: 8
średnia6,53 / ilość: 17

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość
2017-09-18 23:38:27
Właśnie wypiłem oryginał w Casablance. Rzeczywiście kolor słomkowy, piana standardowa, w smaku lekko goryczkowy cos pomiędzy heinekenem a jasnym ze Spiza ale zapach ładny delikatny. Niestety jak to bywa w krajach arabskich tylko 0,33. Etykietka białe tło, czerwone Casablanca z daszkiem, złota obwoluta i trzy zielone palemki:) Wypić można nawet kilka sztuk (tym bardziej ze nikt nie naleje 0,5l):)
awatar
Borsuk77
starstarstarstarstar
2016-12-25 21:48:22
Największym plusem tego piwa jest wygląd - duże wysycenie, obfita piana, klarowne, kolor słomkowy. Poza tym bez rewelacji - lekka kwasowość, ciut słodu, nieco nity kartonu i minimum goryczki. Ot, piwna ciekawostka - dodam, że piję to piwo z szaroburej grudniowej Polsce.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2016-08-20 15:02:50
Piana bielutka, drobnoziarnista, w miarę gęsta i puszysta, wysoka na około centymetr, średnio-szybko dziurawiąca się, całkiem ciekawy lacing. Barwa słomkowa, nie do końca klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu zdecydowane nuty słodowe, minimalne akcenty alkoholowe. W smaku nieźle kwaskowe z subtelną goryczką i oczywiście wyraźna baza słodowa, jednak kwaskowość zdecydowanie panuje na podniebieniu, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel unikalny tylko dla tego piwa, etykieta, raczej naklejka trochę różniąca się od tej prezentowanej, niemniej jednak, skromna, uboga graficznie, z palemkami w tle. Typowy eksportowy jasny lager, ciekawostka egzotycznego kraju jakim jest dla mnie Maroko. W smaku niczym specjalnym się nie wyróżnia, oprócz tego, że jest bardziej kwaskowe niż słodowe czy goryczkowe, 5 z plusem więc to maksymalna ocena jaką mogę zaproponować.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 5 )
awatar
Gość
awatar
Gość
2013-05-05 12:30:43
Kumpel przywiózł mi właśnie z Maroka butelczynę tego trunku. Zapach i sam bardzo przeciętny, ale muszę pochwalić kolor. W sumie to chyba tylko ten kolor jest czegoś wart w tym piwie.
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.