Carlsberg
Carlsberg
Carlsberg
% alk. 5.0
Blg 11.1
5900014002173addbarcode
ulubione: 69

"Prawdopodobnie najlepsze piwo na świecie".

Charakterystyczne zielone butelki "Vichy" z tłoczonym znakiem firmowym Carlsberga i znak firmy podkreślony od dołu wstęgą każdemu piwoszowi kojarzy się ze znakomitym trunkiem.
Dodał: admin - 2010-08-11 08:56:06

oceny Oceny

Użytkownicy 4,8 / ilość: 847
Goście 5,47 / ilość: 754
średnia5,11 / ilość: 1601

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2023-05-09 20:47:16
Wysłałem żonę po piwo do sklepu. Na telefonie jej napisałem jakie ma wziąć. Telefonu nie wzięła i padło, że wzięła Carlsberga puszkowego. 4 pak.

Dramat. Gazowana kwaśna woda. Zero czegokolwiek oprócz gazu. To nie jest uczciwe że strony producenta sprzedawać taki produkt jako piwo. Po wypiciu szklanki piwa, cofa się ona z żołądka do gardła jakbyś miał refluks. Czuć chemię jakąś w smaku. Dramat.
awatar
Gość
awatar
Gość
2023-05-09 21:08:19
Ile ta żona ma lat, że po piwo poszła ? Dawne żony, to były żony...
awatar
Gość
awatar
Gość

2023-05-06 17:34:26
Klasyczny, taki że niby nie, bo skierowany do szerszej grupy polskojęzycznych odbiorców, ale klasyczny w swoim smaku i braku w smaku czegokolwiek lepszego - po prostu duński eurożul - klasyczny wręcz eurożul dla mas żuli, którzy za żuli się bynajmniej nie uważają...
awatar
weizenfan
starstarstarstarstar

2023-05-06 16:18:44
Butelka: typowa dla Carlsberga zielona butelka z tłoczeniem na szyjce. Etykieta bardzo skromna, moim zdaniem niezbyt ładna. Jest tu tylko nazwa browaru i jakieś kłamstwa, że ma do czynienia z pilsnerem. Skład bardzo ubogi, ale nie sądzę, że byłbym zachwycony, gdyby twórcy lagerów podawali prawdziwe składy. Kapsel z trzema listkami.
Aromat: w butelce bardzo leciutki chmiel, ale taki na granicy wmawiania sobie, oprócz tego chyba nic nie wyczuję. W szkle to samo. Na plus brak wad. Nie czuję żadnych mokrych kartonów ani niczego stęchłego.
Kolor: złoty, typowy, piwo jest całkowicie klarowne.
Piana: całkiem ładna, może 1,5 palca. Co prawda specjalnie nalewam tak, żeby ją stworzyć, ale na lagerach i tak się rzadko udaje, a tu miła niespodzianka. Opada nawet dosyć wolno. Lacing bardzo słaby, ale jest. Kolor śnieżnobiały.
Smak: bardzo dziwny. Z początku nawet ciekawa goryczka trochę poszczypała po języku, ale już po kilku sekundach weszła bardzo mocna kwaskowatość i przejęła cały język. Piwo schodzi z języka bardzo szybko, bo jest niesłychanie wodniste, ale ta kwaśność pozostaje. Cholera wie co to jest. Po pierwszym łyku już miałem pisać, że chociaż finisz tutaj dowozi, bo pojawiła się taka ładna, ziołowa goryczka. Niestety już po drugim łyku nie było po niej śladu. Teraz piwo finiszuje tym kwasem, którego trudno przyporządkować do jakiegokolwiek artykułu spożywczego. Piwo jest bardzo pijalne, ale niech mnie ręka Boża broni przed sięganiem po kolejne. Wysycenie średnie w granicach do niskiego. Ciężko mi jest to jedno piwo zmęczyć. Aromatów nie było żadnych, a smak jest tragiczny. Nic w tym piwie nie zachęca, żeby to wypić jeszcze raz.
Ogólna ocena: tragedia. Jakbym się kwaśnej wody napił. Powinienem był to piwo nalać do kufla i podziwiać, bo mało który lager ma tak ładną pianę i prezencję, a potem wylać i mieć święty spokój. Jeżeli ktoś ma jakieś wolne 4zł w kieszeni, to niech je wyrzuci do kosza. Będą lepiej wykorzystane.
Kupione: 06.05.2023, Biedronka, cena: 4.39zł, data ważności: 14.10.2023.
oceny Oceny użytkownika:
2 ( smak: 1, zapach: 3, wygląd: 8 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2023-05-02 07:49:10
Trafiają się różne partie, raz nawet spoko piwo, innym razem mokry karton i taki jakby suchy smak. Co prawda nie ma po nim kaca, ale za to pół dnia cuchnące gazy o woni kwasu siarkowego.
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.