CORE Pumpkin Seed Beer Blonde
CORE Pumpkin Seed Beer Blonde
CORE Pumpkin Seed Beer Blonde


Uwarzone prawdopodobnie przez Browar Witnica, na zlecenie austriackiego przedsiębiorstwa KOR GmbH. Jest to jasne piwo wyprodukowane z najczystszej, źródlanej wody. Warzone z pestek dyni pochodzących ze Styrii oraz chmielu. Dostępne w butelkach o pojemności 0,33l oraz 0,5l. Barwa złota, klarowna. Piana biała, po nalaniu obfita. Dosyć szybko opada, drobne i w większości średnie pęcherze szybko pękają. Pozostaje do końca w postaci skromnych wysepek. Aromat średni, słód, nuta chlebowa i specyficzna woń z pewnością pochodząca od pestek dyni. W smaku dość słodkie, słodowe o lekko karmelowym profilu z nietypowym akcentem pestek dyni, który chwilami powoduje, iż piwo jest mdłe. Wysycenie na poziomie średnim, odpowiednie.
Dodał: Stacher93 - 2014-08-04 14:00:26

oceny Oceny

Użytkownicy 5,43 / ilość: 7
Goście 8,67 / ilość: 3
średnia 6,4/10 / ilość: 10

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2016-12-21 21:48:24
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się, zostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa ładna jaśniejsza bursztynowa, w miarę klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione, na powierzchni unoszą się drobinki drożdżowe. W zapachu nuty przede wszystkim słodowe, ale też nietypowe owocowe i akcenty drzewne oraz drożdżowe. W smaku natomiast nie ma zbyt wiele ciekawego, słodkawe z drzewnym posmakiem, goryczka znikoma tak jak kontra kwaskowa, minimalne klimaty pestek dyniowych przewijają się przez podniebienie, lecz jest to tylko ulotna chwila, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel świetny, bo unikalny, etykieta elegancka, w dobrym stylu, ubogo opisana. Warka 22.12.2016. Jednak pestki dyni to nie to samo co owoc dyni, brakuje tych owocowych aromatów. Piwo samo w sobie nie jest złe, choć spodziewałem się ciekawszych doznań smakowych. Jest poprawnie, nie zaskakująco...orzeźwienie na średnim poziomie. Brakuje większych wad dlatego dam naciąganą 6 z minusem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 6 )
awatar
dawid3003
starstarstarstarstar

2014-12-07 20:43:43
Raczej mocno przeciętne. Jak na dyniowe to mało w nim smaku dyni.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
Stacher93
starstarstarstarstar

2014-08-05 17:57:20
Bardziej obowiązek odznaczenia jako wypite niż chęć sięgnięcia po nie.Ciemne było raczej kiepskie, dosyć mdłe w smaku.W tym wypadku podobnie.Tym bardziej zniechęciła mnie świadomość, iż warzy to prawdopodobnie Witnica.Słodkie, dosyć płaskie w smaku.Raczej do zapomnienia.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010