CORE Pumpkin Seed Beer Blonde
CORE Pumpkin Seed Beer Blonde
CORE Pumpkin Seed Beer Blonde
% alk. 4.9
Blg 11.8
brak koduaddbarcode

Uwarzone prawdopodobnie przez Browar Witnica, na zlecenie austriackiego przedsiębiorstwa KOR GmbH. Jest to jasne piwo wyprodukowane z najczystszej, źródlanej wody. Warzone z pestek dyni pochodzących ze Styrii oraz chmielu. Barwa złota, klarowna. Piana biała, po nalaniu obfita. Dosyć szybko opada, drobne i w większości średnie pęcherze szybko pękają. Pozostaje do końca w postaci skromnych wysepek. Aromat średni, słód, nuta chlebowa i specyficzna woń z pewnością pochodząca od pestek dyni. W smaku dość słodkie, słodowe o lekko karmelowym profilu z nietypowym akcentem pestek dyni, który chwilami powoduje, iż piwo jest mdłe. Wysycenie na poziomie średnim, odpowiednie.

Dostępne w butelkach o pojemności 500 ml oraz 330 ml.
Dodał: Stacher93 - 2014-08-04 14:00:26

oceny Oceny

Użytkownicy 5,38 / ilość: 8
Goście 8 / ilość: 2
średnia5,9 / ilość: 10

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Rob_Rock
starstarstarstarstar
2021-06-20 11:05:11
To moje pierwsze piwo dyniowe, w dodatku otrzymane od kumpla w prezencie. Dosyć oryginalna 'ciekawostka'.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 6, wygląd: 5 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2016-12-21 21:48:24
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się, zostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa ładna jaśniejsza bursztynowa, w miarę klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione, na powierzchni unoszą się drobinki drożdżowe. W zapachu nuty przede wszystkim słodowe, ale też nietypowe owocowe i akcenty drzewne oraz drożdżowe. W smaku natomiast nie ma zbyt wiele ciekawego, słodkawe z drzewnym posmakiem, goryczka znikoma tak jak kontra kwaskowa, minimalne klimaty pestek dyniowych przewijają się przez podniebienie, lecz jest to tylko ulotna chwila, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel świetny, bo unikalny, etykieta elegancka, w dobrym stylu, ubogo opisana. Warka 22.12.2016. Jednak pestki dyni to nie to samo co owoc dyni, brakuje tych owocowych aromatów. Piwo samo w sobie nie jest złe, choć spodziewałem się ciekawszych doznań smakowych. Jest poprawnie, nie zaskakująco...orzeźwienie na średnim poziomie. Brakuje większych wad dlatego dam naciąganą 6 z minusem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 6 )
awatar
dawid3003
starstarstarstarstar
2014-12-07 20:43:43
Raczej mocno przeciętne. Jak na dyniowe to mało w nim smaku dyni.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar
2014-08-05 17:57:20
Bardziej obowiązek odznaczenia jako wypite niż chęć sięgnięcia po nie.Ciemne było raczej kiepskie, dosyć mdłe w smaku.W tym wypadku podobnie.Tym bardziej zniechęciła mnie świadomość, iż warzy to prawdopodobnie Witnica.Słodkie, dosyć płaskie w smaku.Raczej do zapomnienia.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.