Bytów Wojtas Na Gazie
Bytów Wojtas Na Gazie
Bytów Wojtas Na Gazie
% alk. 4.3
brak kodu


Jedno z piw uwarzonych jako swego rodzaju hołd dla kreskówki Blok Ekipa. Tutaj jest to lekki pasteryzowany i niefiltrowany pils. Skład: woda, słód pilzneński, monachijski, chmiel, drożdże. Dostępne w bezzwrotnej butelce 500 ml.
Dodał: Borsuk77 - 2018-04-14 07:59:42

Oceny

Użytkownicy 5,17 / ilość: 6
Goście 0 / ilość: 0
średnia 5,17/10 / ilość: 6

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny


MateoKrk_

2018-01-02 14:37:48
Barwa Jasnego Złota Lekko Zmętnione Nie Do Końca Klarowne w Aromacie Lekki DMS Wyczuwalny Słód Delikatna Skórka Chlebowa Owocowe Estry i Kwiatowe Akcenty w Smaku Lekkie Słodowe Niska Goryczka Chmielu Mało Trochę Pusty Lager w Smaku Ale Pijalny Nie Ukrywam Że Piwo Kupione Ze Względu Na Sympatię Do Blok Ekipy Moja Ocena Dla Tego Piwa To Naciągane 6 - Z Sympatii Do Tegoż Serialu Animowanego :)
Oceny tego użytkownika: 6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )

Jacelinho

2017-12-26 19:33:21
Mało pilsa w tym piwie. Delikatnie diacetyl ale ledwo ledwo co go wyczuć.Barwa trochę mętne barwa złota troszkę ciemniejsza niż w lagerze. Piana nawet ładna trochę wytrzymała a później znika. Lacingu brak.Aromat tak jak pisałem ogólnie bida ale żadnych negatywnych aromatów.W smaku jak zwykłe piwo , mało goryczki , mało treści wg mnie wykastrowany pils. Da się wypić , nie jest złe , nie wylałbym go nigdy. Nie wiem jaka jest cena tego piwa ale myślę że lepiej kupić inne piwo np Holbę Serak.
Oceny tego użytkownika: 5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )

Rob_Rock

2017-12-09 12:20:21
Zwyczajny lager. Nie ukrywam, że piwo zostało kupione ze względu na nawiązanie do Blok Ekipy :)
Oceny tego użytkownika: 5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )

Borsuk77

2017-11-10 00:47:30
Po dodaniu do katalogu pora na degustację, poprzedzoną opisem tego, co dookoła - firmowy kapsel browaru Bytów, etykieta kolorowa zgodna pewnie z duchem kreskówki, brak pełnego składu (rodzaju chmielu i szczepu drożdży) i wartości ekstraktu, kwadratowa butelka, jaką od niedawna można spotkać w piwach Fortuny (vel Grodziska).

Wygląd - kolor złoty, dość mętne, duże wysycenie, wysoka i trwała piana, która zostawia ładne kręgi na szkle - na duży plus. Aromat - DMS, potem chlebowa skórka, do tego estry owocowe i kwiaty - brak zaznaczonego chmielu i całość dość nijaka. Smak - wszystko po trochu, czyli nieco DMS-u, nieco chmielu (ziołowo-tabaczny) i niestety sporo słodowej pustki.

Reasumując - pijalne piwo, lecz z każdym kolejnym łykiem czar blaknie. Za mało tu pilsa (chmielu i słodowej kontry, nawet jeśli to pewnie dziesiątka), ale za to na duży plus piana. Przeciętne, choć na początku wydawało się, że będzie ocena 6/10, ale jednak bardziej 5/10.
Oceny tego użytkownika: 5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010