Bytów Upalony Walo
Bytów Upalony Walo
Bytów Upalony Walo
Dunkel/Tmavý
% alk. 4.9
5905669632409


Ciemne piwo uwarzone przez browar Bytów z serii Blok Ekipa.
Dodał: Shinodin - 2018-02-17 08:38:15

Oceny

Użytkownicy 5,75 / ilość: 8
Goście 4,8 / ilość: 5
średnia 5,38/10 / ilość: 13

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny


tomucho77

2018-02-24 18:19:14
Kolor piwa niemalże czarny, prawie nieprzejrzysty, pod intensywne światło przebłyskują ciemno rubinowe refleksy; piana: mizerna koloru ciemno beżowego w szkle uniosła się do poziomu pół palca i opadła momentalnie; lacing - znikomy; aromat: słodki i bardzo przyjemny (przy bardzo intensywnym niuchaniu wręcz mdły) czuć gorzką czekoladę, palone słody i delikatną wędzoną śliwkę; smak: minimalnie wodnisty, lekko kwaskowy, palony, kawowy w tle majaczy delikatny karmel, piwo umiarkowanie słodkie; goryczka - minimalna; alkohol - niewyczuwalny; wysycenie - za małe; opakowanie: dość ładny czarny kapsel z napisem "Browar Bytów Kaszubski", etykiety wydrukowane na genialnej jakości papierze" co się tyczy stylistyki to nie przemawiają do mnie te bohomazy, butelka standardowa bez porywów. Reasumując niezłe ciemne piwko ale z nóg nie powala.
Oceny tego użytkownika: 6 ( smak: 6, zapach: 8, wygląd: 5 )

Jacelinho

2017-12-26 19:55:11
Barwa niemal czarne z rubinowym przebłyskiem na dole. Ładna beżowa piana o dziwo zostawiła nawet drobny lacing. Trwałość piany tak jak u innych piw z tej serii. W aromacie kawa zbożowa pierwsze skojarzenie. W smaku jest tak samo. Jest to mniej wodniste piwo niż Guinness i jest tak jak w aromacie , kawa zbożowa. Nic więcej ale piwo mi najbardziej podeszło z tej 3 z zestawu. Smakowało mi i podeszło. Polecam :)
Oceny tego użytkownika: 7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )

Gość

2017-12-11 14:44:25
Kupiłem 3 pak z fajną szklanką jako pierwsze na tapetę wziąłem owo piwo. Po nalaniu do załączonej szklanki zadziwiła mnie wysokość piany, która nawet nieźle się trzymała. Zapach wyrazisty, palony słód i nuty melasy. Za to smak. Do bani. Sama wota. Kombinowałem bulgotałem, siorbałem i nic. Nic a nic.

Shinodin

2017-12-03 00:34:02
Piana beżowa, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, lecz bardzo szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostająca pod zupełnie żadną postacią, brak lacingu. Barwa ciemniejsza rubinowa wręcz czarna, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu lekkie palone nuty, karmelowe klimaty, nie są to jednak jakieś mocne aromaty. W smaku słodkawe, deserowe z ciekawym palonym aftertastem, goryczka adekwatna do stylu, słabsza kontra kwaskowa, sporo karmelu, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta nawiązująca do nazwy tj. kreskówki i jednego z jej głównych bohaterów, ubogo opisana. Warka 26.04.2018. Średniej jakości ciemne piwo z interesującym palonym finiszem. Generalnie duża wodnistość i deserowość, niewiele się tu dzieje w smaku. Bytów stać na lepsze wypusty, Upalony Walo maksymalnie na 6, za brak większych wad.
Oceny tego użytkownika: 6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010