Bytów Wojtas Na Gazie Pils
Bytów Wojtas Na Gazie Pils
Bytów Wojtas Na Gazie Pils

Jedno z piw uwarzonych jako swego rodzaju hołd dla kreskówki Blok Ekipa.

Tutaj jest to lekki pasteryzowany i niefiltrowany pils
Skład: woda, słód pilzneński, monachijski, chmiel, drożdże
Dostępne w bezzwrotnej butelce 500 ml.
Dodał: Borsuk77 - 2018-04-14 07:59:42

oceny Oceny

Użytkownicy 5,62 / ilość: 13
Goście 6,8 / ilość: 5
średnia5,94 / ilość: 18

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nocą_po
starstarstarstarstar
2018-08-30 10:25:28
z pewnością etykieta mocno podnosi sprzedaż. Trzeba jednak przyznać że jest to udane piwo. Chociaż w porównaniu z tenczynkiem pils wypada nieco gorzej chociażby pod względem aromatyczności.
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2018-06-29 20:40:38
Piana biała, drobno i gruboziarnista, wątpliwej jakości, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza miodowa, nie do końca klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu wyraźne nuty karmelowe, lekka doza zbożowości, coś z drożdży, w tle owoce, podbudowa słodowa. W smaku słodkie, zbożowe z nieznaczną, lekko zalegającą goryczką o profilu ziołowym, słabsza kontra kwaskowa, na drugim planie kwiaty oraz owoce, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel żółty od browaru Bytów, etykieta nawiązująca kreskówkowej nazwy, ubogo opisana. Warka 23.12.2018. Nie jest to stricte pils, aczkolwiek spodziewałem się czegoś znacznie gorszego. Nie wyczuwam tutaj wadliwych aromatów, a i pijalność jest stosunkowo wysoka. Czuć uczciwe chmiele, a nie chemiczną landrynkę. Jak na tą serię wypada znośnie, tak na 6 ze sporym minusem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 6 )
awatar
MateoKrk_
starstarstarstarstar
2018-01-02 14:37:48
Barwa Jasnego Złota Lekko Zmętnione Nie Do Końca Klarowne w Aromacie Lekki DMS Wyczuwalny Słód Delikatna Skórka Chlebowa Owocowe Estry i Kwiatowe Akcenty w Smaku Lekkie Słodowe Niska Goryczka Chmielu Mało Trochę Pusty Lager w Smaku Ale Pijalny Nie Ukrywam Że Piwo Kupione Ze Względu Na Sympatię Do Blok Ekipy Moja Ocena Dla Tego Piwa To Naciągane 6 - Z Sympatii Do Tegoż Serialu Animowanego :)
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar
2017-12-26 19:33:21
Mało pilsa w tym piwie. Delikatnie diacetyl ale ledwo ledwo co go wyczuć.Barwa trochę mętne barwa złota troszkę ciemniejsza niż w lagerze. Piana nawet ładna trochę wytrzymała a później znika. Lacingu brak.Aromat tak jak pisałem ogólnie bida ale żadnych negatywnych aromatów.W smaku jak zwykłe piwo , mało goryczki , mało treści wg mnie wykastrowany pils. Da się wypić , nie jest złe , nie wylałbym go nigdy. Nie wiem jaka jest cena tego piwa ale myślę że lepiej kupić inne piwo np Holbę Serak.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.