Bytów Trójmiejskie Dymy
Bytów Trójmiejskie Dymy
Bytów Trójmiejskie Dymy
% alk. 7.5
Blg 19.0
5905669632485addbarcode
ulubione: 3

Piwo Trójmiejskie Dymy w stylu Dymione Mocne Ale jest wędzone, bezkompromisowe i maksymalnie wyraziste - uwarzone przez Bytów Browar Kaszubski.
Dodał: Shinodin - 2017-02-05 10:53:15

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 8
Goście 7,29 / ilość: 7
średnia7,13 / ilość: 15

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Thesloma
starstarstarstarstar
2017-12-24 00:09:18
Zapach : przyjemna dymność taka nienachalna , a fajnie łącząca się z aromatem karmelu , może to sprawiać też wrażenie takiego przypalanego karmelu ale dymem

Smak : wędzoność , mniej już dymności , delikatnie palony karmel , paloność . Dobrze te smaki przykrywają alkohol , który nie jest wyczuwalny.

Piwo jakościowo bardzo dobre , zdradzieckie przez dobrze schowany alkohol. Dobre piwo , nie męczące , przyjemne aby spróbować czegoś dymnego i nie przesadzonego.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2017-02-05 11:37:32
Piana nie do końca biała, bardziej beżowa, drobnoziarnista, wysoka na około centymetr, średnio-szybko opadająca, całkiem ciekawy lacing utrzymuje się na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza rubinowa wręcz czarna, nieprzejrzyste i nieklarowne, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu zdecydowane nuty wędzone, karmelowe i palone klimaty, zbożowe i słodowe akcenty. W smaku wędzonka zdecydowanie na pierwszym planie, ciemne, palone posmaki, dobra kontra słodowa, goryczka adekwatna do stylu, słabsza kontra kwaskowa, ziemiste aromaty, alkohol dobrze zamaskowany, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Bytów, etykieta pasująca do nazwy, w miarę dobrze opisana , w niebieskiej kolorystyce. Warka 27.01.2018. Interesujący Smoked Strong Ale... treściwy i charakterny, wędzonka nie jest przesadzona, choć jak na mój gust mogłoby być jej ciut więcej. Na plus dobrze zamaskowany alkohol, przez co piwo jest bardzo pijalne. Takie wyroby lubię, póki co chyba najlepsze piwo z browaru Bytów, zasłużone 7 z plusem ode mnie.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.