Bytów Smaki Ogrodu Malinowe
Bytów Smaki Ogrodu Malinowe
Bytów Smaki Ogrodu Malinowe
% alk. 5.6
Blg 12.5
brak koduaddbarcode
cena: 5,30 zł

To dla Ciebie nieustannie poszukujemy doskonałego smaku... smaku, który w mgnieniu oka przypomni Ci smak dzieciństwa, smak rodzinnego ogrodu.

Skład: woda; słody: Pilzneński, Monachijski, Karmelowy; chmiele; dodatki: syrop malinowy, aromat malinowy; drożdże.
Piwo o smaku malinowym - pasteryzowane, niefiltrowane.
Dostępne w bezzwrotnej butelce o pojemności 500 ml.
Dodał: SaintBase - 2016-09-04 22:36:37

oceny Oceny

Użytkownicy 6,3 / ilość: 10
Goście 7 / ilość: 12
średnia 6,68/10 / ilość: 22

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2018-11-13 07:20:53
Piwo ma w składzie "sok z czarnej marchwi". Jest to niezdrowe połączenie!

"Beta-karoten może nasilać zaburzenia metabolizmu tłuszczów wywołane przez alkohol. Po takiej mieszance może dojść do gromadzenia tłuszczów w wątrobie, co może prowadzić nawet do jej stłuszczenia. To oczywiście czarny scenariusz. Nim do niego dojdzie, mogą wystąpić wcześniej bóle brzucha, nudności, wzdęcia."

*farmakolog kliniczny, starszy wykładowca Kliniki Nefrologii, Nadciśnienia Tętniczego i Medycyny Rodzinnej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

A co do samego piwa - wylałem po 2-3 łykach. Nie smakuje to jak połączenie piwa z malinami. Chyba, że łączymy je z zepsutym piwem - wtedy może będzie taki smak. Nie polecam :(
awatar
Gość
awatar
Gość

2018-07-12 17:33:44
Kolor malinowy. Piana taka sobie.
Wali mega malinową herbatką.
Oczywiście, że malinę czuć. W takim ohydnie miodowo słodkim kontekście. Cała reszta smaków gryzie się z tymi dwoma. W tej reszcie co najmniej 2 lub 3 daje strasznie chemią. Samo piwo bazowe ma zapewne jakąś wadę / wady, ale pod tym ulepem trudno rozpoznać. Wypiłem szybko i to tylko dlatego, że na ten moment był to jedyny dobrze schłodzony napój w domu. Nie polecam. Odradzam.
Jak pomyslę, że ten browar warzy w kooperacji z Rockmillem genialne portery to ? dopiero rozumiem co to jest dysonans poznawczy.
awatar
Gość
awatar
Gość

2018-05-23 11:29:43
Jedno z gorszych piw jakie miałem okazję pić. Jedyne porównanie to "piwo z festynu". Smakuje identycznie jak najtańszy REDs'opodobny browar o smaku malinowym z biedronki.
Etykieta kusi, niestety zawartość odstrasza.
Tzw. g**no w złotym papierku.
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2017-08-08 08:58:49
Piana biała, drobnoziarnista z elementami różu, średnio-szybko dziurawiąca się, lacing szczątkowy. Barwa ciemniejsza różowa, nie do końca klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu oczywiście malinka, całkiem przyjemna, nie chemiczna, lekka baza słodowa. W smaku również rządzi malina, są to naturalne posmaki, zbożowe i słodowe klimaty dalej w tle, słabsza kontra kwaskowa, goryczka minimalna, choć obecna, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel żółty od browaru Bytów, etykieta w czarnej kolorystyce, na grafice tytułowy owoc, w miarę dobrze opisana. Warka 12.03.2018. Całkiem dobre piwo o smaku malinowym w tym przedziale stylowym bije na głowę wszystkie wyroby koncernowe. Jednak warto pamiętać, że nadal jest to tylko piwo o smaku malinowym, żadnej majstersztyk. 6 ode mnie powinna być więc sprawiedliwą oceną, lekkie i pijalne, aczkolwiek nie przepadam za tego typu piwami.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 6 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010