Bytów Piwo Robotnika Mocne
Bytów Piwo Robotnika Mocne
Bytów Piwo Robotnika Mocne
% alk. 6.0
Blg 14.2
5905669632539addbarcode

Piwo jasne pełne, uwarzone przez browar Bytów, z serii Blok Ekipa.
Dodał: Shinodin - 2018-04-23 13:18:45

oceny Oceny

Użytkownicy 4,25 / ilość: 8
Goście 4,5 / ilość: 2
średnia4,3 / ilość: 10

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
SATRO
starstar
2018-10-22 22:31:04
Mocno karmelowe ale jakieś takie chemiczne z nutą owocową (coś czuję, że też nienaturalną). Znośne wyłącznie w niskiej temperaturze, w temperaturze pokojowej wychodzi z tego zupa z alkoholem. Piana mizerna. Ciężkie do picia przez słodycz, która dominuje w smaku bardziej niż powinna.
awatar
MateoKrk_
starstarstarstarstar
2018-09-22 21:48:09
Barwa Ciemno Bursztynowa Lekko Zamglone.

Aromat Słodowy Karmelowy Lekko Opiekany Tostowy Czuć Estry (Czerwone Jabłko) Po Ogrzaniu Się Piwa Wyłazi Na Wierzch Alkohol.

W Smaku Głównie Słodkawe Karmelowe Nuty Opiekane Akcenty Alkoholowe Wyczuwalne na Podniebieniu Goryczki Brak Wysycenie Niskie.

Najgorsze Piwo z Serii Blok Ekipa Zrobione Jak Robi Pan Wiesio Czyli Na O*******l.
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 3, zapach: 3, wygląd: 5 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2017-12-21 21:39:23
Piana praktycznie żadna, biała, drobno i gruboziarnista, dziurawiąca się momentalnie po przelaniu piwa z butelki do szkła i nie pozostająca już pod zupełnie żadną postacią, oczywiście brak lacingu. Barwa ciemniejsza bursztynowa, stosunkowo mocno zmętnione, nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu nuty słodowe, niezbyt naturalna landrynka, trochę karmelowych i zbożowych klimatów, po ogrzaniu wyczuwalna alkoholowa woń. W smaku nie jest wcale lepiej, słodkie, niestety chemiczne, brak jakiejkolwiek goryczki czy kontry kwaskowej, daleko w tle karmel, generalnie nieprzyjemna landrynka i osiadajacy na podniebieniu alkohol, wysycenie na śmiesznie niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w zielonej kolorystyce, na froncie Pan Wiesio, ubogo opisana. Warka 26.04.2018. Reasumując jeden ze słabszych i bardziej wadliwych wyrobów od browaru Bytów. Jakbym pił Van Pura czy innego Fuhrmanna, a do tej pory kojarzyłem bytowski browar z solidnym rzemiosłem. Szkoda...seria nieco naciągana i da się to odczuć w smaku, aczkolwiek ciemne piwo wcale złe nie było. Mocne to już jednak porażka. Radzę omijać szerokim łukiem, a moją ostateczną oceną będzie 3 z minusem.
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 2, zapach: 2, wygląd: 3 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.