Budweiser Budvar Free
Budweiser Budvar Free
Budweiser Budvar Free
% alk. 0.5
8594403703726addbarcode
ulubione: 3

Piwo w stylu bezalkoholowy lager uwarzone przez jeden z największych czeskich browarów Budějovický Budvar. Browar ten został założony w 1895 roku i ma swoją siedzibę w miejscowości České Budějovice. Budweiser Free powstaje w procesie krótkiej fermentacji, która jest przerywana, aby w piwie nie wytworzył się alkohol. Jest to jedno z najpopularniejszych piw bezalkoholowych w Czechach.

Budweiser Budvar Nealkoholicke Pivo to jasne piwo bezalkoholowe typu Pils. Wytwarzane według tradycyjnej receptury warzenia piwa przy wykorzystaniu naturalnych składników. Charakteryzuje się niepowtarzalnym, pełnym smakiem klasycznego piwa Budweiser.

Piwo jasne, pasteryzowane
Składniki: woda, słód jęczmienny, chmiel
Dostępne w butelkach bezzwrotnych o pojemności 500 ml i 330 ml oraz puszkach o pojemności 500 ml.

Piwo można kupić poprzez stronę internetową www.bezalkoholowe.com.
Dodał: piwosz92 - 2015-08-22 00:05:34

oceny Oceny

Użytkownicy 4,75 / ilość: 16
Goście 7 / ilość: 3
średnia 5,11/10 / ilość: 19

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
MateoKrk_
starstarstarstarstar

2020-03-09 22:24:51
Barwa Słomkowa Klarowne.

Aromat Głównie Słodowy Poza tym Delikatna Brzeczka Oraz Nieznaczny Akcent Zielonej Butelki (Skunks)

W Smaku Subtelnie Słodowe Bez Akcentów Brzeczkowych Goryczki Brak Wysycenie Średnie.

Pijalny Lager Niczym Nie Wyróżniający Się.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 4, wygląd: 5 )
awatar
Damcio88
starstarstarstarstar

2019-10-26 18:40:16
Nie przypomina choć w małym stopniu smaku piwa również bezalkoholowego. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że nasze rodzime \"zerówki\" są dużo lepsze.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 5 )
awatar
Lukasz
starstarstarstarstar

2019-06-24 13:32:42
Jest bardzo źle, szczególnie, że po takiej marce spowiedziewałem się czegoś lepszego niż Lech Free czy Eldermeister. Z wyglądu nie jest źle. Barwa jasna, klarowna, piana trwała, drobnoziarnista i gęsta. Aromat to już typowe nuty piwa bezalkoholowego, aż wali po nosie ta informacja \"tak, to jest piwo bezalkoholowe\". W smaku pustka, potem pojawia się ryż, brzeczka, odrobina słodu i iluzoryczna goryczka. Za nisko wysycone. Mimo swojej wodnistości pije się marnie, chyba przez zbyt niskie bagażowa nie właśnie. Absolutnie nie polecam.
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 3, zapach: 4, wygląd: 6 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-04-18 12:17:27
Piana biała, gruboziarnista, wątpliwej jakości, wysoka na około centymetr, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza słomkowa, ładnie klarowne i przejrzyste, brak widocznych śladów zmętnienia. W zapachu nuty charakterystyczne dla piw bezalkoholowych, to znaczy ryżowe klimaty połączone z chemiczną landrynką, podbudowa słodowa. W smaku również standard i to ten za którym osobiście nie przepadam, na podniebieniu mocno czuć ryżowe posmaki i dość długo osiadającą landrynkę, goryczka iluzoryczna, słabsza kontra kwaskowa, dużo słodowości, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel w zielonym sreberku, etykieta klasyczna, w czeskim wydaniu. Warka 18.02.2020. Niczym specjalnym nie wyróżniające się piwo bezalkoholowe od Budweisera, landryna, ryż, słaby efekt orzeźwienia, no cóż... nie jest to najgorsze piwo bez % jakie piłem, ale mogłoby być lepiej... 4 z plusem to moja ostateczna ocena za tej jakości wyrób.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 4 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010